Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 01.09.2023

Montážnik

Lokalita:
Bánovce nad Bebravou
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
880.0 - 935.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme nových kolegov na jednoduchá prácu do výroby. Ide o obsluhu stroja na výrobu poistných skriniek pre automobilový priemysel. Montáž malých plastových dielov, kontrola kvality vyrobených kusov, balenie a uloženie do krabíc. Rotácia na jednotlivých operáciách. Práca je v sede alebo v stoji. Nejde o prácu na páse! Pracuje sa s počítačom - nutná základná znalosť! Práca v novom, modernom a čistom prostredí Pracuje sa na 3 zmeny - víkendy voľné. Prvý záučný mesiac sa pracuje len na ranné zmeny!
Požiadavky na zamestnanca
Manuálna zručnosť, Základná znalosť práce s PC je podmienkou!
Benefity práce
Priemerná mzda 880 - 935€ brutto/mesiac + Bonusy Základná mzda 700€ brutto + variabilná časť 130€ brutto + príplatok za nočné zmeny Každoročné navyšovanie základnej mzdy, 13ty plat vo výške 110% Stravné lístky (Edenred karta) 5,48€ Výplata 15. deň v mesiaci Istota stabilného príjmu Bonus za odporučenie nového zamestnanca, Špeciálne bonusy za prácu nadčas Bonus za odpracované roky, nárast mzdy po prvom roku o 40 € Zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian, resp. príspevok na dopravu
Informácie o spoločnosti
Automobilový priemysel

Podobné pracovné ponuky

Práca v čokoládovni za 1380€ v Dunajskej Strede, doprava zabezpečená zadarmo!
Dunajská Streda
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
3D Merací Technik nástup do interného stavu. ASAP
Košice
1300.0 - 1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
CNC Sústružník
Bratislava
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.