Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 03.09.2021

Naštartuj svoju kariéru aj popri štúdiu VŠ vo výrobnej spoločnosti - administratívna podpora na oddelenie kvality, plánovania výroby a IT.

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
Internship
Odvetvie:
Information & Communication Technology, Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 4.3 - 4.3 EUR
Pozícia:
trainee-intern
Informácie o pracovnej ponuke
Aktuálne obsadzujeme pozície na skrátený úväzok na oddeleniach : - Oddelenie plánovania a kontroly výroby (reporting) - KVALITA (analýza , meranie, 8D, shopfloor, základná znalosť čítania výkresov) - WCM oddelenie (čítanie výkresov, výborný excel) - IT oddelenie Pracovná náplň: - administratívna podpora oddelenia, - práca s PC (MS Office - znalosť Excel na VYSOKEJ ÚROVNI), - rôzne podporné činnosti.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky: - študenti VŠ aj absolventi zamerané na kvalitu výroby (najideálnejšie_ I. stupeň 2. a 3. ročník, resp. II. stupeň 1. ročník) na oddelenie Kvality - študenti VŠ ekonomického zamerania (najideálnejšie_ I. stupeň 2. a 3. ročník, resp. II. stupeň 1. ročník) na oddelenie Plánovania a kontroly výroby - ovládanie anglického jazyka - vzdelanie so zameraním na technický odbor na oddelenie WCM a IT
Benefity práce
Zvýhodnené obedové menu 1€ (v prípade nefunkčnosti jedálne, stravný lístok). Zdarma autobus
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2,anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru. Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce. Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Podobné pracovné ponuky

Bankový poradca
Brezno
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Predavač/pokladník. Práca na dobu neurčitú s nástupom priamo do kmeňa!
Bratislava
1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Specialist Consumer Service with German
Bratislava
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.