Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 03.09.2021

Naštartuj svoju kariéru aj popri štúdiu VŠ vo výrobnej spoločnosti - administratívna podpora na oddelenie kvality, plánovania výroby a IT.

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
Internship
Odvetvie:
Information & Communication Technology, Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 4.3 - 4.3 EUR
Pozícia:
trainee-intern
Informácie o pracovnej ponuke
Aktuálne obsadzujeme pozície na skrátený úväzok na oddeleniach : - Oddelenie plánovania a kontroly výroby (reporting) - KVALITA (analýza , meranie, 8D, shopfloor, základná znalosť čítania výkresov) - WCM oddelenie (čítanie výkresov, výborný excel) - IT oddelenie Pracovná náplň: - administratívna podpora oddelenia, - práca s PC (MS Office - znalosť Excel na VYSOKEJ ÚROVNI), - rôzne podporné činnosti.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky: - študenti VŠ aj absolventi zamerané na kvalitu výroby (najideálnejšie_ I. stupeň 2. a 3. ročník, resp. II. stupeň 1. ročník) na oddelenie Kvality - študenti VŠ ekonomického zamerania (najideálnejšie_ I. stupeň 2. a 3. ročník, resp. II. stupeň 1. ročník) na oddelenie Plánovania a kontroly výroby - ovládanie anglického jazyka - vzdelanie so zameraním na technický odbor na oddelenie WCM a IT
Benefity práce
Zvýhodnené obedové menu 1€ (v prípade nefunkčnosti jedálne, stravný lístok). Zdarma autobus
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2,anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru. Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce. Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme človeka na pozíciu Strategický nákupca!
Michalovce
1650.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Sequence operátor - skladník v Kysuckom Novom Meste! Priemerná mzda do 1 100€
Kysucké Nové Mesto
1024.0 - 1080.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Data Analyst
Bratislava
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.