Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 08.03.2023

Nastavovač strojov - 1250 EUR! Nastúp IHNEĎ!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Náš klient je farmaceutická spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou, medicínskeho skla (fľaštičky na lieky, ampulky na ober biologického materiálu do ambulancií lekárov a pod.), - Každý začína ako posunovač paliet, neskôr po zapracovaní prestup na pozíciu - prechod na technické oddelenie, - Potrebná obdobná prax s výrobným režimom, zmeny alebo podobne!
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosť s prácou na zmeny/s prácou vo výrobe, - Technické myslenie a zručnosť, - Ochota pracovať na zmeny (aj počas víkendov a sviatkov)!
Benefity práce
- Pracovná pozícia v stabilnej spoločnosti, - Práca v tíme, - príjemné pracovné prostredie, - Stabilné a dlhodobé zamestnanie, s prestupom pod kmeňový stav po 3-4 mesiacoch 1-2 mesiac : hodinová sadzba 6,30 Eur + dochádzkový bonus 6 Eur/zmena, 3-4 mesiac: hodinová sadzba 7,10 Eur + dochádzkový bonus 6 Eur/zmena, 5-6 mesiac: hodinová sadzba 8 Eur + dochádzkový bonus 6 Eur/zmena, * po zaškolení a prestupe pod kmeňový stav zvýšenie príjmu + výrobný bonus do výšky 255 Eur a iné benefity!

Podobné pracovné ponuky

Pracovník odlievania drezov v Strečne
Žilina
1300.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Agile Project Manager
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik procesov
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.