Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.09.2023

Nákupca s anglickým a nemeckým jazykom

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Obchod a Nákup
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, medzinárodnú rastúcu spoločnosť v oblasti IT, hľadáme skúseného nákupcu a anglickým a nemeckým jazykom. Popis práce: - Riadenie výberového konania v súlade so stratégiou a požiadavkou interného klienta vyhodnocovaním konkurenčných ponúk - Vyjednávanie podmienok a konkurenčné ceny za produkty/služby - Analýza výdavkov na obstarávanie a požiadavky a hľadajte cenovo najefektívnejších ponúk - Spravovanie procesu od požiadavky na nákup až po objednávku - Spolupráca so zainteresovanými stranami na vytvorení strategických dohôd o získavaní zdrojov na podporu obchodných cieľov - Zhromažďovanie potrebných informácií o nových dodávateľoch pre proces onboardingu a kvalifikáciu prostredníctvom SAP - Spravovanie zmlúv a zabezpečovanie poskytovania výkonu a výhod - Zabezpečovanie súladu s podnikovými smernicami, nákupnými zásadami a postupmi. - Koordinácia s ostatnými oddeleniami s cieľom zabezpečiť, aby všetky nákupy zodpovedali potrebám spoločnosti (t. j. dodanie, ceny, právne predpisy, ...)
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosť s nákupom/obstarávaním - Plynulá komunikácia v anglickom jazyku a nemeckom jazyku - Vysokoškolské vzdelanie v odbore – Ekonomika/Financie - Analytické schopnosti a schopnost riešiť problémy - Vysoká pozornosť venovaná detailom - Výborné organizačné a komunikačné schopnosti - MS office, SAP (výhodou)
Benefity práce
- flexibilná pracovná doba - možnosť home officu - DDS - zdravotná starostlivosť - PN - doplácaná zo strany zamestnávateľa
Jazykové požiadavky
anglicky - C1,nemecky - C1
Informácie o spoločnosti
Naším klientom je medzinárodná rastúca spoločnosť, pôsobiaca v oblasti IT.

Podobné pracovné ponuky

Osobný bankár
Bratislava
1150.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior finančný analytik
Bratislava
1760.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Nákupca (automobilová spoločnosť)
Kechnec
1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.