Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.08.2021

NPM Process Expert

Lokalita:
Trnava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo, IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1270.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Vo svojej funkcii budete zodpovedný za objavovanie a implementáciu štandardizovaných nástrojov účinnosti na optimalizáciu účinnosti procesu nákupu nevýrobného materiálu. Taktiež budete viesť projekty implementácie a harmonizácie procesov pre nákup NPM. Budete analyzovať nove prípady použitia a pilotne ich testovať. Vašim cieľom bude podpora zavádzania nových systémov a nástrojov.
Požiadavky na zamestnanca
Vášou náplňou práce bude: - Implementácia nových procesov a funkcionalít súvisiacich s NPM - Viesť malý projekt na rozvoj nových funkcií pre NPM - Podpora a poskytovanie poradenstva pre miestnych procesných expertov a kľúčových používateľov v NPM - Školenie užívateľov na oddeleniach Purchasing & functional - Spolupráca v rámci nákupu NPM, IT, logistiky, správy uživateľov a externých dodávateľov Požadované znalosti a skúsenosti: - Skúsenosti s project managementom - Skúsenosti s nákupným procesom - Skúsenosti s modulom MM v systémoch EPR, ako sú SAP, SRM, eProcurement, BPM sú plus - Hovorený a písaný anglický jazyk, nemecký jazyk výhodou - Skúsenosti s analýzou dát - Znalosti z oblasti nákupu IT systémov - Silné komunikačné schopnosti, schopnosť prezentovať - Používateľská znalosť Microsoft Office (Excel, Word, PPT...), Power BI
Benefity práce
Možnosť práce aj formou homeoffice, tréningy a e-learningové kurzy, dôchodkové sporenie, Vianočné bonusy, výročné bonusy, dovolenkové vouchre
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Náš klient patrí medzi najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. Na Slovensku pôsobí od roku 1993 a patrí medzi najstabilnejších zamestnávateľov.

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme skúseného Account Managera pre nášho klienta
Slovensko
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadá sa Projektový manažér vývoja pre medzinárodného klienta
Bánovce nad Bebravou
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Logistický disponent
Lozorno
1600.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.