Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 27.08.2021

NPM Process Expert

Lokalita:
Trnava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering, Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1270.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Vo svojej funkcii budete zodpovedný za objavovanie a implementáciu štandardizovaných nástrojov účinnosti na optimalizáciu účinnosti procesu nákupu nevýrobného materiálu. Taktiež budete viesť projekty implementácie a harmonizácie procesov pre nákup NPM. Budete analyzovať nove prípady použitia a pilotne ich testovať. Vašim cieľom bude podpora zavádzania nových systémov a nástrojov.
Požiadavky na zamestnanca
Vášou náplňou práce bude: - Implementácia nových procesov a funkcionalít súvisiacich s NPM - Viesť malý projekt na rozvoj nových funkcií pre NPM - Podpora a poskytovanie poradenstva pre miestnych procesných expertov a kľúčových používateľov v NPM - Školenie užívateľov na oddeleniach Purchasing & functional - Spolupráca v rámci nákupu NPM, IT, logistiky, správy uživateľov a externých dodávateľov Požadované znalosti a skúsenosti: - Skúsenosti s project managementom - Skúsenosti s nákupným procesom - Skúsenosti s modulom MM v systémoch EPR, ako sú SAP, SRM, eProcurement, BPM sú plus - Hovorený a písaný anglický jazyk, nemecký jazyk výhodou - Skúsenosti s analýzou dát - Znalosti z oblasti nákupu IT systémov - Silné komunikačné schopnosti, schopnosť prezentovať - Používateľská znalosť Microsoft Office (Excel, Word, PPT...), Power BI
Benefity práce
Možnosť práce aj formou homeoffice, tréningy a e-learningové kurzy, dôchodkové sporenie, Vianočné bonusy, výročné bonusy, dovolenkové vouchre
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Náš klient patrí medzi najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. Na Slovensku pôsobí od roku 1993 a patrí medzi najstabilnejších zamestnávateľov.

Podobné pracovné ponuky

NÁSTUP IHNEĎ! Hľadáme šikovných VZV pracovníkov! DOPRAVA ZDARMA!
Galanta
1100.0 - 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Nastavovač strojov / Strojník baliacich procesov 1 250€ Ubytovanie ZADARMO!
Bratislava
1100.0 - 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Team Leader hotovej výroby
Senec
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.