Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 03.08.2021

Operátor výroby v blízkosti centra Žiliny + príspevok na dopravu! Priemerná mzda od 1 100€ brutto/mesiac! Práca vhodná aj pre absolventov!

Lokalita:
Žilina
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
od 895.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ste absolventom bez praxe? Nevadí naučíme Vás to! Máte skúsenosti? Ukážte sa! Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete! Stabilná práca vo výrobe na 3 zmeny . Výroba sedačiek pre automobilový priemysel. Obsluha strojov a zariadení, kontrola kvality. 8 hod. pracovný čas od pondelka do piatka. Kompletné zaškolenie na pozíciu v tréningovom centre. Skvelá dostupnosť - centrum Žiliny. Pozícia vhodnejšia pre MUŽOV, vzhľadom na ťažšie diely. Zamestnanecké výhody, benefity Nástupná mzda 895 €/brutto + 150€(bonusy) + príplatok za nočnú zmenu 1,90€/hod. Pravidelné zvyšovanie základnej mzdy už po 6.mesiacoch + príplatky a bonusy Bonusy: letný, zimný aj koncoročný bonus Príspevok do 3. piliera DDS 6€ Príspevok na dopravu 15€ Stravné lístky v hodnote 3,83€ + bufet
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - vysokoškolské I. stupňa Pozícia je vhodná pre absolventa Osobnostné predpoklady a zručnosti: - pracovitosť, ochota pracovať na 3 zmeny - spoľahlivosť a zodpovednosť - dobrý zdravotný stav - manuálna zručnosť
Benefity práce
Základná mzda 895€ /mesiac brutto + príplatky - Priemerná mzda od 1100€ brutto/mesiac + Bonusy
Jazykové požiadavky
slovensky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - spoločnosť, ktorá je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel.

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme človeka na pozíciu Strategický nákupca!
Michalovce
1650.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Sequence operátor - skladník v Kysuckom Novom Meste! Priemerná mzda do 1 100€
Kysucké Nové Mesto
1024.0 - 1080.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technologický špecialista
Nové Mesto nad Váhom
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.