Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 03.08.2021

Operátor výroby v blízkosti centra Žiliny + príspevok na dopravu! Priemerná mzda od 1 100€ brutto/mesiac! Práca vhodná aj pre absolventov!

Lokalita:
Žilina
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
od 895.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ste absolventom bez praxe? Nevadí naučíme Vás to! Máte skúsenosti? Ukážte sa! Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete! Stabilná práca vo výrobe na 3 zmeny . Výroba sedačiek pre automobilový priemysel. Obsluha strojov a zariadení, kontrola kvality. 8 hod. pracovný čas od pondelka do piatka. Kompletné zaškolenie na pozíciu v tréningovom centre. Skvelá dostupnosť - centrum Žiliny. Pozícia vhodnejšia pre MUŽOV, vzhľadom na ťažšie diely. Zamestnanecké výhody, benefity Nástupná mzda 895 €/brutto + 150€(bonusy) + príplatok za nočnú zmenu 1,90€/hod. Pravidelné zvyšovanie základnej mzdy už po 6.mesiacoch + príplatky a bonusy Bonusy: letný, zimný aj koncoročný bonus Príspevok do 3. piliera DDS 6€ Príspevok na dopravu 15€ Stravné lístky v hodnote 3,83€ + bufet
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - vysokoškolské I. stupňa Pozícia je vhodná pre absolventa Osobnostné predpoklady a zručnosti: - pracovitosť, ochota pracovať na 3 zmeny - spoľahlivosť a zodpovednosť - dobrý zdravotný stav - manuálna zručnosť
Benefity práce
Základná mzda 895€ /mesiac brutto + príplatky - Priemerná mzda od 1100€ brutto/mesiac + Bonusy
Jazykové požiadavky
slovensky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - spoločnosť, ktorá je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel.

Podobné pracovné ponuky

Quality Engineer ( junior , senior )
Slovensko
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladník
Nové Mesto nad Váhom
900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme skúseného Account Managera pre nášho klienta
Slovensko
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.