Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.09.2021

Operátor - obsluha lisov - vhodné i pre ženy :)

Lokalita
Kysucké Nové Mesto
Kontrakt
plný úväzok
Odvetvie
Engineering
Dátum nástupu
ihneď
Platové podmienky
od 4.0 - 6.5 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ste Absolvent ? Žena či muž, máte chuť pracovať a nemáte prácu? Nevadí že nemáte prax, alebo že nemôžete dvíhať bremená, pretože tu nič také potrebné nie je :) Vhodné pre mužov, ženy i absolventov ! NÁPLŇ PRÁCE: - obsluha lisovacích zariadení (za studena) na výrobu komponentov v súlade s technickými štandardami - nastavenie a výmena lisovacích zariadení - základná údržba lisovacích zariadení - kontrola a dodržiavanie procesu lisovania - kontrola kvality výliskov na základe špecifikácie - práca v nepretržitej prevádzke (3 smenný režim)
Požiadavky na zamestnanca
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno zodpovednosť chuť do práce
Benefity práce
+ príplatky za smennosť a bonusy (priemerná mzda stálych zamestnancov 900-1000€ Netto) - stabilná práca ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC - prehodnotenie mzdy po zaškolení (možnosť rastu ihneď na návrh nadriadeného do vyššej platovej triedy) - dochádzkový bonus + osobné hodnotenie + mesačný bonus za produktivitu - dovolenkový a vianočný bonus, vernostné bonusy - zabezpečené teplé obedy a večere - príspevok na DDS - čistenie pracovných odevov - kvalitné zaškolenie + možnosť odborného a osobného rastu
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Expert logistiky/nákupu - Žilina
Žilina
od 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Údržbár vo výrobe plastových dielov
Zavar
od 1500.0 - 1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Digitization Excellence Leader
Prešov
od 3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.