Späť na výsledky vyhladávanie
Dátum publikovania: 03.08.2021

Operátor výroby v blízkosti centra Žiliny + príspevok na dopravu! Priemerná mzda od 1 100€ brutto/mesiac! Práca vhodná aj pre absolventov!

Lokalita
Žilina
Odvetvie
Production
Dátum nástupu
dohodou
Platové podmienky
od 895.0 EUR

Informácie o pracovnej ponuke

Ste absolventom bez praxe? Nevadí naučíme Vás to! Máte skúsenosti? Ukážte sa! Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete! Stabilná práca vo výrobe na 3 zmeny . Výroba sedačiek pre automobilový priemysel. Obsluha strojov a zariadení, kontrola kvality. 8 hod. pracovný čas od pondelka do piatka. Kompletné zaškolenie na pozíciu v tréningovom centre. Skvelá dostupnosť - centrum Žiliny. Pozícia vhodnejšia pre MUŽOV, vzhľadom na ťažšie diely. Zamestnanecké výhody, benefity Nástupná mzda 895 €/brutto + 150€(bonusy) + príplatok za nočnú zmenu 1,90€/hod. Pravidelné zvyšovanie základnej mzdy už po 6.mesiacoch + príplatky a bonusy Bonusy: letný, zimný aj koncoročný bonus Príspevok do 3. piliera DDS 6€ Príspevok na dopravu 15€ Stravné lístky v hodnote 3,83€ + bufet

Podobné pracovné ponuky

Prestup hneď do kmeňa! Vhodné skôr pre ženy. Neváhaj a využi šancu pracovať vo výrobe.
Velká Ida
od 910.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Performance process engineer
Levice
od 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Šikovné dámy so zmyslom pre detail hláste sa! Pracujte ako operátorky obsluhy liniek (operátor výroby)
Prešov
od 623.0 - 623.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.