Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.09.2023

Operátor/ka do výroby na 12tky blízko Košíc. Nenáročná práca! Odporúčací bonus, stravné 6,60 Eur. Zvoz zo smeru Čierna nad Tisou a Michaloviec.

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výroba
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
816.0 - 1100.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- nenáročná práca vhodná pre mužov aj ženy v Priemyselnom parku Kechnec cca. 15 km od Košíc, NÁPLŇ PRÁCE: - poloautomatizovaná výroba: obsluha strojov, - 2 DIVÍZIE: 1. divízia: výroba škrtiacich klapiek a čerpadiel, 2. divízia: skladanie komponentov: manuálne nenáročná práca, - vizuálna kontrola komponentov, - práca v stoji vhodná tak pre mužov ako aj pre ženy, - čisté pracovné prostredie. ZMENNOSŤ: - 3 zmenka: dlhý/krátky týždeň (bez víkendov), - 4 zmenka: denná/nočná/2 dni voľno (vrátane víkendov). !!! ZARADENIE NA ZMENNOSŤ URČUJE VÝROBA!!! VÝHODY A BENEFITY: - variabilná zložka do výšky 100 € prípadne viac po splnení kritérií, - príspevok na cestovné v závislosti od vzdialenosti do 50 €, - príspevok na ubytovanie vo výške 60€/mesačne, - príplatok nočná zmena 1,43€/hod (mesačne približne 110€), - bonus za odporúčanie kandidáta 100 € - caffeteria (bonusy) 40€/rok, - v prípade práce cez sobotu príplatok 1,79€/hod (cca 20€/deň), - v prípade práce cez nedeľu príplatok 3,58€/hod (cca 40€/deň), - podpora športových podujatí, - vitamínové balíčky, - teambuildingové akcie, - pravidelné výplaty do 17. dňa nasledujúci mesiac.
Požiadavky na zamestnanca
- požadovaná je bezproblémová dochádzka do priemyselného parku Kechnec, - manuálna zručnosť, - dobrý zdravotný stav pre prácu v noci a v stoji.
Benefity práce
- stravné lístky v hodnote 6,60 EUR alebo zvýhodnené stravné, - príplatky za zmennosť podľa ZP, - príplatky za dochádzku, - cestovné, - 100 EUR odporúčací bonus

Podobné pracovné ponuky

Vodič VZV a práca na baliacej linke v Malackách
Malacky
900.0 - 1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista FMEA
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Junior / Senior nákupca
Slovensko
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.