Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 19.10.2022

Operátorka výroby v Námestove - šička! Práca na 2 zmeny bez nočných!

Lokalita:
Námestovo
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
4.75 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Už si doma šila na šijacom stroji? Baví Ťa šitie? Hľadáme šikovných zamestnancov na šitie v Námestove areál Punch! Tvojou prácou bude: - manipulácia s materiálom textilnej výroby, - šitie komponentov do výrobku, - vizuálna kontrola ušitých dielov, - skúsenosť s priemyselným šitím je veľkou výhodou, nie však podmienkou, - práca v modernom a čistom prostredí. Ak skúsenosti máš, tak ich využi a vynikni! Ak chceš začať stačí nás kontaktovať. Všetko ostatné vybavíme za Teba (lekár, pracovné oblečenie, vstupný pohovor, zaškolenie a termín nástupu do práce ;) Ešte hľadáš motiváciu? Pozri nižšie ponúkané benefity ... Čo ešte viac? Už len reagovať alebo si zavolať.
Požiadavky na zamestnanca
- šikovnosť, - zodpovednosť, - chuť pracovať
Benefity práce
- základná mzda 4,75€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny, po záučnej dobe navýšenie základnej hodinovej mzdy na 5,06€ - práca na 2 zmeny (týždeň ranná, týždeň poobedná) - bez nočných zmien! - motivačný bonus, - dochádzkový bonus, - stravovanie v závodnej jedálni, - dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer, - istota stabilného príjmu, - výplata 15. v mesiaci, - vstupná lekárska prehliadka ZADARMO, - možnosť prechodu do kmeňa, - nástupný bonus, - odporúčací bonus.

Podobné pracovné ponuky

Rada sa staráš o kvetiny? Pracuj ako Plant operátor na jednu zmenu v blízkosti Piešťan!
Dolný Lopašov
706.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik kvality pre chemické laboratóriá. Aj pre absolventov!
Kechnec
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Quality Engineer
Kechnec
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.