Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 23.06.2023

Operátorka výroby v Námestove - šička! Práca na 2 zmeny bez nočných!

Lokalita:
Námestovo
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
5.21 - 5.71 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Už si doma šila na šijacom stroji? Baví Ťa šitie? Hľadáme šikovných zamestnancov na šitie v Námestove areál Punch! Tvojou prácou bude: - manipulácia s materiálom textilnej výroby, - šitie komponentov do výrobku, - vizuálna kontrola ušitých dielov, - skúsenosť s priemyselným šitím je veľkou výhodou, nie však podmienkou, - práca v modernom a čistom prostredí. Ak skúsenosti máš, tak ich využi a vynikni! Ak chceš začať stačí nás kontaktovať. Všetko ostatné vybavíme za Teba (lekár, pracovné oblečenie, vstupný pohovor, zaškolenie a termín nástupu do práce ;) Ešte hľadáš motiváciu? Pozri nižšie ponúkané benefity ... Čo ešte viac? Už len reagovať alebo si zavolať.
Požiadavky na zamestnanca
- šikovnosť, - zodpovednosť, - chuť pracovať
Benefity práce
- základná mzda 5,21€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny, po záučnej dobe navýšenie základnej hodinovej mzdy na 5,52€ - práca na 2 zmeny (týždeň ranná, týždeň poobedná) - bez nočných zmien! - motivačný bonus, - dochádzkový bonus, - stravovanie v závodnej jedálni, - dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer, - istota stabilného príjmu, - výplata 15. v mesiaci, - vstupná lekárska prehliadka ZADARMO, - možnosť prechodu do kmeňa.

Podobné pracovné ponuky

Vodič VZV a práca na baliacej linke v Malackách
Malacky
900.0 - 1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista FMEA
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Junior / Senior nákupca
Slovensko
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.