Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 19.09.2022

Part-Time pozícia s angličtinou - poď si pekne zarobiť popri štúdiu či práci! Online klientská podpora.

Lokalita:
Kontrakt:
čiastočný úväzok
Odvetvie:
Accountancy & Finance, Administration
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
595.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Predstav si, že pred dôležitým online meetingom zistíš, že Ti nefunguje wi-fi. Čo urobíš? Ak máš aspoň predstavu o tom, ako by si postupoval - máme pre Teba prácu, kde Ti za klientskú podporu veľmi pekne zaplatia! ;) Pre nášho TOP klienta so sídlom v KE hľadáme do tímu šikovných speakerov so základmi technických znalostí ohľadom internetu či TV. Tvojou úlohou bude: - riešiť telefonické požiadavky klientov v oblasti internetových, TV a telekomunikačných služieb, VÝHRADNE prichádzajúce hovory (žiadna ponuka služieb) - komunikovať LEN v AJ, min. B2 je nevyhnutnosť - vytvárať pre klienta príjemný prvý kontakt a prispeješ tak k budovaniu vzťahov s klientom - pracovná doba v časoch 17:00 - 21:00; 22:00-02:00 Všetko Ťa doučia priamo v spoločnosti nášho klienta počas prvých mesiacov.
Požiadavky na zamestnanca
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku - ochota pracovať na popoludňajších zmenách (nie je potrebné skoro vstávať :) ) - proklientská orientácia a flexibilita - 595 EUR/mesiac: výška mzdy sa individuálne prehodnocuje, uvedená hranica je minimom pre danú pozíciu, príplatky k mzde do výšky 100-200EUR/mesiac.
Benefity práce
- bonusy a príplatky do výšky 100-200EUR/mesiac - možnosť práce na trvalý pracovný pomer či možnosť kariérneho rastu - taxík po 22:30 zdarma - kvalitné úvodné zaškolenie hradené spoločnosťou - rôzne teambuildingové a iné aktivity
Jazykové požiadavky
anglicky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Špecialista nákupu s nemeckým jazykom (práca z domu)
Košice-Staré Mesto
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Profesionál v oblasti riadenia financií
Bratislava
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Order to Cash Specialist with Portuguese
Bratislava
1350.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.