Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 19.09.2022

Part-Time pozícia s angličtinou - poď si pekne zarobiť popri štúdiu či práci! Online klientská podpora.

Lokalita:
Kontrakt:
čiastočný úväzok
Odvetvie:
Účtovníctvo a financie, Administratíva
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
595.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Predstav si, že pred dôležitým online meetingom zistíš, že Ti nefunguje wi-fi. Čo urobíš? Ak máš aspoň predstavu o tom, ako by si postupoval - máme pre Teba prácu, kde Ti za klientskú podporu veľmi pekne zaplatia! ;) Pre nášho TOP klienta so sídlom v KE hľadáme do tímu šikovných speakerov so základmi technických znalostí ohľadom internetu či TV. Tvojou úlohou bude: - riešiť telefonické požiadavky klientov v oblasti internetových, TV a telekomunikačných služieb, VÝHRADNE prichádzajúce hovory (žiadna ponuka služieb) - komunikovať LEN v AJ, min. B2 je nevyhnutnosť - vytvárať pre klienta príjemný prvý kontakt a prispeješ tak k budovaniu vzťahov s klientom - pracovná doba v časoch 17:00 - 21:00; 22:00-02:00 Všetko Ťa doučia priamo v spoločnosti nášho klienta počas prvých mesiacov.
Požiadavky na zamestnanca
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku - ochota pracovať na popoludňajších zmenách (nie je potrebné skoro vstávať :) ) - proklientská orientácia a flexibilita - 595 EUR/mesiac: výška mzdy sa individuálne prehodnocuje, uvedená hranica je minimom pre danú pozíciu, príplatky k mzde do výšky 100-200EUR/mesiac.
Benefity práce
- bonusy a príplatky do výšky 100-200EUR/mesiac - možnosť práce na trvalý pracovný pomer či možnosť kariérneho rastu - taxík po 22:30 zdarma - kvalitné úvodné zaškolenie hradené spoločnosťou - rôzne teambuildingové a iné aktivity
Jazykové požiadavky
anglicky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Administratívny pracovník s francúzštinou alebo holandčinou - aj absolventi/HOME OFFICE!
Bratislava
1600.0 - 1375.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Nastavovač CNC strojov, znalosť výkresovej dokumentácie/12 hod zmennosť 13. plat+kvartálne odmeny
Kechnec
923.0 - 1150.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Finančný analytik s francúzštinou
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.