Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 30.11.2022

Špecialista nákupu s nemeckým jazykom

Lokalita:
Košice-Staré Mesto
Kontrakt:
Remote
Odvetvie:
Administration
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Dorozumiete sa nemecky a radi pracujete z pohodlia domova? Pre jedného z našich klientov, stabilnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme Špecialistu nákupu s nemeckým jazykom (práca z domu). Vašou hlavnou náplňou bude práca s dodávateľmi: - analyzovanie trhu, - aktívna komunikácia (vyjednávanie, definovanie a podpora akčných plánov), - evidencia zaslanej dokumentácie.
Požiadavky na zamestnanca
- Vzdelanie v oblasti prekladateľstva/tlmočníctva, administratívy, ekonómie - Pokročilá znalosť nemeckého jazyka (min.B2) aj anglického jazyka (min.B2) je podmienkou - Znalosť MS Office - Orientácia na detail a kvalitu práce - Organizačné zručnosti - Orientácia na zákazníka - Komunikačné zručnosti
Benefity práce
Spoločnosť motivuje svojich zamestnancov rôznymi benefitmi: - Spoločenské podujatia a teambuildingy - Športové aktivity a Multisport karta - Eco-friendly office - Ovocné dni a firemné raňajky - Moderný Office v centre Košíc - Zľavy do gastro prevádzok - Možnosť Home office - Možnosť kariérneho rastu - Tréningové a rozvojové príležitosti (napr. jazykové kurzy)
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2,nemecky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná spoločnosť v Košiciach

Podobné pracovné ponuky

Disponent
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Junior finančný kontrolór/ka
Kysucké Nové Mesto
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior Finance Analyst - ES, AWS Account Receivable
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.