Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 27.05.2022

Špecialista v oblasti ľudských zdrojov-nábor a výber

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Human Resources
Dátum nástupu:
výpovedná lehota 1 mesiac
Platové podmienky:
950.0 - 1450.0 EUR
Pozícia:
consultant
Informácie o pracovnej ponuke
Chceš odštartovať svoju kariéru v oblasti personalistiky a náboru no nevieš kde začať? Ak nás presvedčíš, že táto oblasť je naozaj to čo hľadáš, my sa Ti budeme venovať a umožníme Ti nabrať potrebnú prax v tejto oblasti! Ak si v tejto oblasti už dobre zorientovaný, máme pre Teba tiež skvelú príležitosť posunúť Ťa opäť o niečo vyššie! Základnou náplňou práce by bolo teda pre Teba nasledovné: - vyhľadávanie kandidátov na špecializované pozície v rôznych odvetviach - komplexné vedenie pohovorov, konzultácie a poradenstvo - aktívna komunikácia s klientmi, meetingy, stratégie - marketingové aktivity - práca na projektoch, KAM - spolupráca s ostatnými oddeleniami, lokálnymi ako aj globálnymi pobočkami - reporting (neboj, tohto nebudeš mať veľa :-) ) - monitoring prac. príležitostí v tvojom regióne
Požiadavky na zamestnanca
VŠ vzdelanie výhodou prax aspoň 1 rok v sektore HR - Recruitment, prípadne prax s komunikáciou s klientom alebo zákazníkom všeobecný prehlaď o trhu práce anglický jazyk – aktívne druhý jazyk - výhodou orientácia na výsledky prozákaznícka orientácia flexibilita výborné komunikačné schopnosti MS Office pokročilé znalosti
Benefity práce
Mobile Phone,Notebook,Súčasťou odmeňovania je veľmi atraktívny a motivačný bonusový systém. Výška mzdy závisí od výkonu a nie je nijako obmedzená!
Jazykové požiadavky
anglicky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Pridaj sa k nám, do teamu administratívnej a technickej podpory! Ak si flexibilný a rád komunikuješ v anglickom jazyku napíš nám!
Galanta
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme HR Business Partnera
Senec
1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Homeoffice ! HR Contact Center Senior Administrator with English and Dutch
Bratislava
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.