Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.08.2022

Špecialista v účtovných procesov a controllingu

Lokalita:
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Accountancy & Finance
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Stabilná výrobná spoločnosť s pôvodom v Nórsku hľadá do svojho tímu skúseného špecialistu v oblasti účtovníctva a reportingu, ktorí bude zastrešovať komplexnú agendu, zhodnocovať a analyzovať finančné procesy, prinášať ad hoc riešenia a schvaľovať faktúry. Pozícia si vyžaduje plynulú znalosť anglického jazyka, nakoľko vedenie spoločnosti, ktorému reportuje je zahraničné. Náplň práce: - Pravidelné spracovanie uzávierky v spolupráci s účtovníkmi (mesačná, štatutárna..) - Komplexné vedenie účtovnej agendy - Sledovanie zostatkov hlavnej knihy, korekcia prípadných diskrepancií - Komunikácia s externým auditom a štátnymi orgánmi - Reporting a zhodnocovanie finančných výsledkov manažmentu - Dohliadanie na plnenie daňových povinností, najmä správne a včasné podávanie priznaní - Spolupodieľanie sa na príprave rozpočtu spoločnosti - Rekonciliácie a inventarizáciu účtov - Podpora a čiastočné vedenie účtovného tímu (junior a senior účtovníkov)
Požiadavky na zamestnanca
- Plynulá znalosť anglického jazyka (B2) - VŠ vzdelanie z relevantnej oblasti (účtovníctvo, financie, ekonomika) - Prax z oblasti podvojného účtovníctva - Excel na pokročilej úrovni - Skúsenosť s ERP systémom - Znalosť FP&A procesov - Analytické a štruktúrované myslenie
Benefity práce
- Striedavý HO - Firemné auto na súkromné účely - Ročný bonus - Príspevok do 3. piliera - 2 dni voľna navyše - Kurzy a školenia - Príjemné pracovné prostredie s možnosťou kariérneho rastu
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Výrobná spoločnosť so sídlom v Senci

Podobné pracovné ponuky

Si absolvent/ junior vidíš sa v oblasti HR a baví ťa komunikácia s ľuďmi v nemeckom jazyku? Už ďalej nehľadaj iné ponuky, ale poď pracovať pre nášho medzinárodného klienta, ktorý obsadzuje pozíciu HR špecialistu s nemeckým jazykom.
Slovensko
1350.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Účtovník došlých faktúr s nemeckým jazykom
Bratislava
1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Personalista/mzdová podpora.
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.