Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 09.09.2021

People Business assistant

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Ľudské zdroje
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 1200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
V mene nášho klienta, hľadáme skúseného personalistu pre nové SSC v Bratislave! Náplň práce: - starostlivosť o zametnancov počas ich fungovania v spoločnosti - nahrávanie a aktualizácia všetkých nutných dokumentov jednotlivých zamestnancov - zodpovedanie otázok ohľadom HR - príprava zmluv pre zamestnancov - zabezpečenie hladkého nástupu nových zamestnancov.
Požiadavky na zamestnanca
- znalosť Anglického jazyka na úrovni C1 - skúsenosť na obdobnej pozícii aspoň 1 rok - komunikatívnosť - samostatnosť - zodpovednosť
Benefity práce
jedinečná možnosť byť súčasťou green field projektu a byť pri vzniku nového shred service centra (kariérne možnosti); aktívne využívanie cudzích jazykov a neustále zdokonaľovanie sa; home office (po zaučení, do 50%, neskôr možné zvýšenie podielu HO); príspevok na cestovné resp. podpora práce z domu (50€ mesačne); nadštandardný príspevok na stravovanie
Jazykové požiadavky
anglicky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Našim klientom je stabilná outsourcing-ová spoločnosť s pôvodom vo Veľkej Británii, ktorá pre svojich zákazníkov poskytuje služby v oblasti Tele-sales, tele-marketing a customer satisfaction. Prichádzajú na Slovensko vytvoriť nové shared service centrum - jedinečná príleťitosť vybudovať si kariéru v úspešnej medzinárodnej spoločnosti!

Podobné pracovné ponuky

HR Systems management & Contact Center Specialist with English and German language
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Ovládaš nemčinu a máš skúsenosti s prácou v Shared Service Centre? Daj nám o sebe vedieť!
Košice
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.