Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 07.03.2023

Personalista/mzdová podpora.

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Účtovníctvo a Financie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Zmluvná dokumentácia - PZ - Nástup zamestnancov, zmeny v PP a osobných údajoch – nahodenie a evidencia v PAM mzdového softvéru a v dochádzkovom systéme, nastavenie pracovných kalendárov - Predbežné prihlasovanie / odhlasovanie zamestnancov do SP - Zasielanie VP – elektronicky, v papierovej forme - Vystavovanie dochádzkových kariet (preukazov) - Kontrola dochádzok zamestnancov vrátane opravy a prípravy údajov k spracovaniu miezd - Evidencia mimo evidenčných stavov – MD, RD ( nástup, návrat) - PN a ePN – potvrdzovanie dokumentov a zasielanie, kontrola v dochádzkovom systéme (prípadne doplnenie) - Objednanie stravných lístkov v prípade individuálneho stravovania ( funguje jedáleň) alebo príprava podkladu pre úhradu finančných príspevkov - Agenda Príspevky na rekreáciu - spracovanie žiadostí - Príprava dát pre výpočet variabilného odmeňovania - Vystavovanie potvrdení pre zamestnancov - Komunikácia s exekútormi - Overovanie platieb v aplikácii pre úhradu miezd a ostatných platieb vyplývajúcich zo mzdovej uzávierky - Komunikácia so zamestnancami vrátane zberu a kontrole predložených žiadosti o RZD s prílohami , potvrdení o štúdiu detí k žiadosti o DB
Požiadavky na zamestnanca
Zákonník práce Softip: výhodou spoľahlivosť trpezlivosť ochota pracovať s ľuďmi pozitívny prístup
Benefity práce
Meal Vouchers,Other,Mobile Phone,Mzda od 1300€, finálna výška na základe skúseností. 13. a 14. plat - výška na základe výsledkov.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Finančný špecialista - finančné plánovanie a analýzy
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista zákazníckej podpory so srbským jazykom
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Specialist Consumer Operations with German
Bratislava
1300.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.