Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 02.11.2022

Personalista/mzdová podpora.

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Accountancy & Finance
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Zmluvná dokumentácia - PZ - Nástup zamestnancov, zmeny v PP a osobných údajoch – nahodenie a evidencia v PAM mzdového softvéru a v dochádzkovom systéme, nastavenie pracovných kalendárov - Predbežné prihlasovanie / odhlasovanie zamestnancov do SP - Zasielanie VP – elektronicky, v papierovej forme - Vystavovanie dochádzkových kariet (preukazov) - Kontrola dochádzok zamestnancov vrátane opravy a prípravy údajov k spracovaniu miezd - Evidencia mimo evidenčných stavov – MD, RD ( nástup, návrat) - PN a ePN – potvrdzovanie dokumentov a zasielanie, kontrola v dochádzkovom systéme (prípadne doplnenie) - Objednanie stravných lístkov v prípade individuálneho stravovania ( funguje jedáleň) alebo príprava podkladu pre úhradu finančných príspevkov - Agenda Príspevky na rekreáciu - spracovanie žiadostí - Príprava dát pre výpočet variabilného odmeňovania - Vystavovanie potvrdení pre zamestnancov - Komunikácia s exekútormi - Overovanie platieb v aplikácii pre úhradu miezd a ostatných platieb vyplývajúcich zo mzdovej uzávierky - Komunikácia so zamestnancami vrátane zberu a kontrole predložených žiadosti o RZD s prílohami , potvrdení o štúdiu detí k žiadosti o DB
Požiadavky na zamestnanca
Zákonník práce Softip: výhodou spoľahlivosť trpezlivosť ochota pracovať s ľuďmi pozitívny prístup
Benefity práce
Meal Vouchers,Other,Mobile Phone,Mzda od 1300€, finálna výška na základe skúseností. 13. a 14. plat - výška na základe výsledkov.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Rada sa staráš o kvetiny? Pracuj ako Plant operátor na jednu zmenu v blízkosti Piešťan!
Dolný Lopašov
706.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik kvality pre chemické laboratóriá. Aj pre absolventov!
Kechnec
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Quality Engineer
Kechnec
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.