Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 27.05.2022

Personálny konzultant pre Košice

Lokalita:
Košice
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Human Resources
Dátum nástupu:
výpovedná lehota 1 mesiac
Platové podmienky:
1100.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
* vyhľadávanie kandidátov na špecializované pozície v rôznych odvetviach * komplexné vedenie pohovorov, konzultácie a poradenstvo * aktívna komunikácia s klientmi * marketingové aktivity (inzercia, letáky, brainstormings, newsletters, job fairs...) * práca na projektoch * spolupráca s ostatnými oddeleniami, lokálnymi ako aj globálnymi pobočkami * reporting * monitoring konkurencie
Požiadavky na zamestnanca
= VŠ vzdelanie výhodou = prax aspoň 3 roky v sektore HR - Recruitment = všeobecný prehlaď o trhu práce = anglický jazyk – aktívne = druhý jazyk - výhodou = orientácia na výsledky = prozákaznícka orientácia = flexibilita = výborné komunikačné schopnosti = MS Office pokročilé znalosti
Benefity práce
Mobile Phone,Notebook Súčasťou odmeňovania je veľmi atraktívny a motivačný bonusový systém. Výška mzdy závisí od výkonu a nie je nijako obmedzená!

Podobné pracovné ponuky

Pridaj sa k nám, do teamu administratívnej a technickej podpory! Ak si flexibilný a rád komunikuješ v anglickom jazyku napíš nám!
Galanta
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme HR Business Partnera
Senec
1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Homeoffice ! HR Contact Center Senior Administrator with English and Dutch
Bratislava
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.