Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 01.08.2022

Podpora nákupu s nemeckým jazykom - práca z domu

Lokalita:
Košice-Staré Mesto
Kontrakt:
Remote
Odvetvie:
Administration
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre jedného z našich klientov, stabilnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme Podporu nákupu (práca z domu), kde je potrebný aj nemecký jazyk. Vašou hlavnou náplňou bude práca s dodávateľmi: - analyzovanie trhu, - aktívna komunikácia (vyjednávanie, definovanie a podpora akčných plánov), - evidencia zaslanej dokumentácie.
Požiadavky na zamestnanca
- Vzdelanie v oblasti prekladateľstva/tlmočníctva, administratívy, ekonómie - Pokročilá znalosť nemeckého jazyka (min.B2) aj anglického jazyka (min.B2) je podmienkou - Znalosť MS Office - Orientácia na detail a kvalitu práce - Organizačné zručnosti - Orientácia na zákazníka - Komunikačné zručnosti
Benefity práce
Spoločnosť motivuje svojich zamestnancov rôznymi benefitmi: - Spoločenské podujatia a teambuildingy - Športové aktivity a Multisport karta - Eco-friendly office - Ovocné dni a firemné raňajky - Moderný Office v centre Košíc - Zľavy do gastro prevádzok - Možnosť Home office - Možnosť kariérneho rastu - Tréningové a rozvojové príležitosti (napr. jazykové kurzy)
Jazykové požiadavky
nemecky - B1/B2,anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná spoločnosť v Košiciach

Podobné pracovné ponuky

GTM Produktový Manažér
Bratislava
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Office asistent/recepčný/á. Práca na skrátený úväzok.
Bratislava
700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Controlling specialist (SAP4Hana / CO)
Bratislava
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.