Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 08.09.2021

Ponúkame prácu pre operátora výrobnej linky! Nitra

Lokalita:
Nitra
Kontrakt:
čiastočný úväzok
Odvetvie:
Logistics, Engineering
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 1005.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho overeného klienta z oblasti výroby hľadáme operátora výrobnej linky! Hlavnou náplňou práce je : - Obsluha výrobnej linky, šrotový dopravník a obracač paliet - Zabezpečenie balenia hotovej výroby - Zabezpečenie vývozu odpadového materiálu. - Vedenie predpísanej evidencie - Vykonávanie priebežnej kontroly linky v oblasti procesu riadenia kvality výrobkov. - Zabezpečenie priebežnej údržbu linky, v prípade že je to nevyhnutné a operatívne potrebné. - Vykonávanie menších oprav a údržby, v prípade okamžitého odstavenia linky. - Zadávanie dáta do interného informačného systému. - Zabezpečenie a vykonávanie práce v zmysle kontrolno-čistiacich plánov. - Práca na 3 zmeny
Požiadavky na zamestnanca
• min. 3 roky činnosti vo výrobe so zmennou prevádzkou, najlepšie strojárskeho zamerania, • rozhodnosť, • tímový hráč, • flexibilita, • schopnosť riešiť problémy, • zručnosti komunikácie a motivácie. • technické myslenie a technická zručnosť.
Benefity práce
Meal Vouchers,základ mzdy 827 € + 124 € variabilná odmena + bonus za dodržiavanie pravidiel BOZP – 34 € + transfer bonus – 20 €
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Skladník VZV do novopostavenej haly - 1200€/mesiac
Nitra
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Nová pozícia! INVERTOR/montáž elektrokomponentov, pre medzinárodnú spoločnosť. Iba pár miest. Vyžaduje sa FLEXIBILITA na zmennosť!
Kechnec
879.0 - 1150.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Business Officer - Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.