Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.06.2022

Poradca klientov pre úspešnú banku - Banská Bystrica

Lokalita:
Banská Bystrica
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Účtovníctvo a financie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
900.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- starostlivosť o klientov na pobočke - oslovovanie nových klientov - ponuka služieb, ktoré najlepšie vystihnú ich potreby - poradenstvo ako spravovať ich financie - práca s portfóliom produktov (otváranie účtov, úvery, refinancovanie hypotéky, sporenie)
Požiadavky na zamestnanca
Žije vo Vás obchodnícky duch ? - máte pracovné skúsenosti z predaja produktov alebo služieb. Nezáleží na tom z akej oblasti. - dokážete pútavo a zaujímavo rozprávať. - pri komunikácii s klientom viete čítať medzi riadkami a rýchlo reagovať na jeho životné momenty ponukou správnych riešení.
Benefity práce
+ bonusy 150 - 500€ (mesačne !) - možnosť navýšenia základného platu už po 6 mes. v spoločnosti - bankové produkty zadarmo alebo za zvýhodnených podmienok - mesačné bonusy 150 € do 500 € - dni dovolenky navyše - 160 € na rok na čajíčky alebo kávičky

Podobné pracovné ponuky

Business Contorling analyst - personnel expenses
Bratislava
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
DATA ANALYST/ REPORTING SPECIALIST SENIOR
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Máte prehľad v účtovníckych procesoch a chceli by ste sa kariérne posunúť? Hľadáme Vedúceho tímu pre účtovnícke procesy.
Košice-Staré Mesto
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.