Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 27.02.2023

Pracovníci do výroby na 12 hod. zmeny. Smer Michalovce a Čierna nad Tisou zabezpečený zvozom!

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výroba
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
816.0 - 1100.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- nenáročná práca vhodná pre mužov aj ženy v Priemyselnom parku Kechnec cca. 15 km od Košíc, NÁPLŇ PRÁCE: - poloautomatizovaná výroba: obsluha strojov, - 2 DIVÍZIE: 1. divízia: výroba škrtiacich klapiek a čerpadiel, 2. divízia: skladanie komponentov: manuálne nenáročná práca, - vizuálna kontrola komponentov, - práca v stoji vhodná tak pre mužov ako aj pre ženy, - čisté pracovné prostredie. ZMENNOSŤ: - 3 zmenka: dlhý/krátky týždeň (bez víkendov), - 4 zmenka: denná/nočná/2 dni voľno (vrátane víkendov). !!! ZARADENIE NA ZMENNOSŤ URČUJE VÝROBA!!! VÝHODY A BENEFITY: - variabilná zložka do výšky 100 € prípadne viac po splnení kritérií, - príspevok na cestovné v závislosti od vzdialenosti do 50 €, - príspevok na ubytovanie vo výške 60€/mesačne, - príplatok nočná zmena 1,43€/hod (mesačne približne 110€), - bonus za odporúčanie kandidáta 100 € - caffeteria (bonusy) 40€/rok, - v prípade práce cez sobotu príplatok 1,79€/hod (cca 20€/deň), - v prípade práce cez nedeľu príplatok 3,58€/hod (cca 40€/deň), - podpora športových podujatí, - vitamínové balíčky, - teambuildingové akcie, - pravidelné výplaty do 17. dňa nasledujúci mesiac.
Požiadavky na zamestnanca
- požadovaná je bezproblémová dochádzka do priemyselného parku Kechnec, - manuálna zručnosť, - dobrý zdravotný stav pre prácu v noci a v stoji.
Benefity práce
- stravné lístky v hodnote 6,23 EUR alebo zvýhodnené stravné, - príplatky za zmennosť podľa ZP, - príplatky za dochádzku, - cestovné, - 100 EUR odporúčací bonus

Podobné pracovné ponuky

Pracovník odlievania drezov v Strečne
Žilina
1300.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Agile Project Manager
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik procesov
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.