Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.11.2022

Priamy nákupca - automotive

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta v automobilovom priemysle hľadáme skúseného nákupcu priameho materiálu. Aká bude náplň Vašej práce? - Tvorba a aktualizácia existujúcich cien v SAP - Vyžiadanie cenových ponúk a vyjednávanie ceny pri zmenách množstva a splatnosti vo výrobných sériách - Úprava dohodnutých dodávateľských kapacít - Zabezpečenie včasného uzavretia zmlúv a objednávok na nástroje, služby a materiály - Zosúladenie s SQD (Supplier Quality Development) na implementáciu Lean projektov, vedenie workshopov na optimalizáciu nákladov s dodávateľmi - Koordinácia opatrení na zabezpečenie nepretržitého zásobovania výroby - Iniciácia a kontrola opatrení v prípade kritických dodávateľov a platobnej neschopnosti dodávateľov - Zodpovednosť za komunikáciu a odsúhlasenie dodávateľských kapacít - Zabezpečenie kompenzačných platieb dodávateľom v prípade reklamácií, prerušenia výroby alebo nezrovnalostí v preprave a baleniach - Pravidelný reporting, sledovanie KPI a hodnotenie dodávateľov
Požiadavky na zamestnanca
Najmenej 2 roky skúseností s manažmentom/nákupom priameho materiálu v automobilovom priemysle Výborná znalosť MS Office Skúsenosť s prácou v SAP (ideálne modul MM) je výhodou Vynikajúca komunikácia v anglickom jazyku (nemecký jazyk navyše je výhodou) Analytické a strategické myslenie Ochota cestovať (v rámci Slovenska aj zahraničia)
Benefity práce
Garantovaný 13-ty plat. Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy). Príspevok na cestovné. Karta Multisport Travel bonus - pri absolvovaní slúžobných ciest. Zvýhodnené stravovanie. Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch. Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch. Ročný balík benefitov. Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť. Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov. Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Quality Engineer ( junior , senior )
Slovensko
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladník
Nové Mesto nad Váhom
900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme skúseného Account Managera pre nášho klienta
Slovensko
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.