Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.11.2022

Priamy nákupca - automotive

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta v automobilovom priemysle hľadáme skúseného nákupcu priameho materiálu. Aká bude náplň Vašej práce? - Tvorba a aktualizácia existujúcich cien v SAP - Vyžiadanie cenových ponúk a vyjednávanie ceny pri zmenách množstva a splatnosti vo výrobných sériách - Úprava dohodnutých dodávateľských kapacít - Zabezpečenie včasného uzavretia zmlúv a objednávok na nástroje, služby a materiály - Zosúladenie s SQD (Supplier Quality Development) na implementáciu Lean projektov, vedenie workshopov na optimalizáciu nákladov s dodávateľmi - Koordinácia opatrení na zabezpečenie nepretržitého zásobovania výroby - Iniciácia a kontrola opatrení v prípade kritických dodávateľov a platobnej neschopnosti dodávateľov - Zodpovednosť za komunikáciu a odsúhlasenie dodávateľských kapacít - Zabezpečenie kompenzačných platieb dodávateľom v prípade reklamácií, prerušenia výroby alebo nezrovnalostí v preprave a baleniach - Pravidelný reporting, sledovanie KPI a hodnotenie dodávateľov
Požiadavky na zamestnanca
Najmenej 2 roky skúseností s manažmentom/nákupom priameho materiálu v automobilovom priemysle Výborná znalosť MS Office Skúsenosť s prácou v SAP (ideálne modul MM) je výhodou Vynikajúca komunikácia v anglickom jazyku (nemecký jazyk navyše je výhodou) Analytické a strategické myslenie Ochota cestovať (v rámci Slovenska aj zahraničia)
Benefity práce
Garantovaný 13-ty plat. Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy). Príspevok na cestovné. Karta Multisport Travel bonus - pri absolvovaní slúžobných ciest. Zvýhodnené stravovanie. Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch. Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch. Ročný balík benefitov. Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť. Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov. Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Agile Project Manager
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik procesov
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technológ/zoraďovač
Lozorno
1299.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.