Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 23.09.2022

Privezieme ťa firemným autobusom z Rožňavy a okolia! Zamestnaj sa u Top zamestnávateľa v priemyselnom parku Kechnec pri Košiciach.

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Logistika
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
814.0 - 1200.0 EUR
Pozícia:
blue-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Obsadzujeme pozície: Pracovník výroby alebo skladník. VÝROBA: - Práca na montážnej linke podľa pracovných inštrukcií - Kompletizácia finálneho produktu - Kontrola výrobného procesu - Obsluha montážnej linky - Vizuálna kontrola a testovanie - Evidencia SKLADNÍK / MANIPULANT: * manipulácia s bremenami * vedenie logistickej manipulačnej techniky * manipulácia, nakladanie, vykladanie a preprava nákladu * sledovanie stavu zásob materiálu, balení a iných komponentov na pridelenom úseku * výdaj materiálu do výroby a jeho evidencia * presun výrobkov z výrobnej haly do skladu expedície * scanovanie pri presune do skladu expedície
Požiadavky na zamestnanca
manuálna zručnosť zodpovedný prístup k práci prax vo výrobe pracovné návyky aspoň dokončené učňovské vzdelanie
Benefity práce
13 a 14 bonusový plat - vyplácaný pred letom a Vianocami príspevok na cestovné v závislosti od km / alebo využívanie firemného zvozu stravné v hodnote 4,80,- moderné vybavenie a čisté klimatizované prostredie profesionálny prístup Mzda VÝROBA: - Od 814 / brutto + príplatky (navýšenie po skúšobnej dobe) Mzda SKLAD: S Platným VZV preukazom od 950 - 1050 €/brutto Bez VZV - 854€/brutto ( + po skúšobnej dobe navýšenie)

Podobné pracovné ponuky

Expert pre plánovanie zásobovania
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista Logistiky
Kechnec
1600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Pracovník logistiky - platný preukaz VZV
Kechnec
923.0 - 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.