Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.09.2021

Príležitosť pre VŠ absolventov automatizácie/ mechatroniky/IT/techniky!Hľadáme flexibilných Validačných inžinierov pre funkčné testovanie.

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
od 1300.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho TOP klienta hľadáme Validačných inžinierov pre funkčné testovanie. 70% pracovného času je venovaného testovaniu funkčnosti riadiaceho systému v oblasti priemyslu v ZAHRANIČÍ u klientov. Čakajú vás užitočné školenia so špičkovými odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch. Pracovná náplň: - funkčné testovanie správneho fungovania riadiaceho systému na plniacich a baliacich linkách z oblasti priemyslu - vytváranie overených testovacích procedúr - rozvoj a implementácia nových testovacích postupov - výkon testov a dokumentácia výsledkov - spolupráca s HW a SW odborníkmi na medzinárodnej úrovni
Požiadavky na zamestnanca
-absolventi VŠ štúdia elektrotechniky, automatizácie, mechatroniky, technického smeru, prípadne IT -ochota cestovať 70% pracovného času je strávený v zahraničí u klientov. -maximálna flexibilita - dlhodobejšie pracovné cesty -anglický jazyk minimálne úroveň B2+(komunikácia so zákazníkmi v USA, Nemecku a pod. )
Benefity práce
Zamestnanecké výhody, benefity - práca v jedinečnej spoločnosti - školenia so svetovými odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch (ECA Academy, Concept Heidelberg, Symmetric, compliance4alllearning) - exkluzívne podmienky na zahraničných služobných cestách - 13. a 14.bonus - špeciálny zaškoľovací program - online jazykové kurzy s native speakrom
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme inžiniera so skúsenosťami s kusovníkmi!
Senec
od 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Inžinier termodynamiky - zameranie na analýzu prúdenia kvapalín
Slovensko
od 1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Elektroúdržbár - skúsenosti s diagnostikou (Siemens, alebo Tia portál).
Slovensko
od 930.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.