Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 26.07.2022

Procesný inžinier - Oblasť montáže a EOL. TOP zamestnávateľ.

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Táto pozícia obnáša: -Inžinierska podpora pre industrializáciu montážnej linky a EOL. -Podpora všetkých aktivít spojených s tzv. „Launchom“. -Neustále zlepšovanie existujúcich procesov pre výrobu na príslušnej oblasti. -Optimalizácie nákladov v rámci zverenej oblasti výroby v súvislosti s vývojom prevodovky (náklady na nástroje, šrotovitosť dielov, skladové zásoby nástrojov a náhradných dielov). -Štúdie realizovateľnosti a nákladovosti na nové stroje, zariadenia, nástroje, rovnako ako úpravy existujúcich procesov a zariadení. -Príprava časových plánov projektov a ich dodržiavanie. -Spolupráca pri výbere dodávateľov, technológií a ich technické zdôvodnenia, účasť na workshopoch. -Špecifikovanie a objednávanie strojov podľa aktuálneho procesu, dohliadanie na preddobierku linky a finálnu akceptáciu do výroby, spolupráca s inými oddeleniami. -Príprava, implementácia a pravidelná aktualizácia procesnej dokumentácie. -Spolupráca s údržbou pri riešení technických problémov (poruchy linky) a pri preventívnej údržbe. -Tréning a podpora výrobného personálu. Príprava školiacich podkladov a realizácia školení. -Spolupráca s inžiniermi kvality aj inými oddeleniami na nápravných opatreniach pri interných kvalitatívnych problémoch ako aj pri externých reklamáciách. -Vytváranie a aktualizácia procesnej FMEA. -Spolupráca s audítorom pri vykonávaní auditu procesu vo výrobnej oblasti -Spolupráca pri príprave na zákaznícky resp. certifikačný audit. -Spolupráca so špecialistom/inžinierom pre ergonómiu -Identifikácia ergonomických problémov na zverených operáciách. Podávanie technických návrhov na zlepšenie ergonómie na zverených operáciách. -SPC - Kontrola a riadenie procesov podľa SPC.
Požiadavky na zamestnanca
Osobnostné predpoklady a zručnosti -Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma), Nemecký jazyk – výhodou. -Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v oblasti strojárstva. -Min. 3 ročné skúsenosti v oblasti výrobného inžinierstva. -Vedomosti o výrobných postupoch a techn. procesoch, najmä v oblasti montážnych liniek a EOL -Vedomosti o systémoch manažmentu kvality (IATF, TS 16949, SPC, FMEA, ISO 14001) -Flexibilita, rozhodnosť a komunikačné schopnosti, ochota cestovať.
Benefity práce
finálna mzda závisí od skúseností.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Hľadá sa šikovný Technológ pre výrobnú spoločnosť
Bánovce nad Bebravou
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista na produktové plánovanie
Senec
1500.0 - 1699.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadá sa produktový manažér so silným technickým zmýšľaním.
Stupava
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.