Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 20.05.2022

Project Management Officer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Full-time
Odvetvie:
Accountancy & Finance, Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1700.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Podpora projektových a programových manažérov pri vedení ich projektov v priebehu plánovania, implementácie a ukončenia projektu. - Podpora pri priraďovaní zákaziek, projektov a aktivít do našich analytických, plánovacích a controllingových systémov (CRP, ERP). - Kontrola času pracovníkov stráveného na projekte, návrh a priraďovanie aktivít na konkrétne projekty a ich nasadenie v plánovaní. - Kontrola projektových nákladov a komunikácia s účtovným, fakturačným a controllingovým oddelením spoločnosti. - Zavádzanie a vylepšovanie procesov a ich koordinácia v rámci projektu. - Samostatné vytváranie reportov a vyhodnotení a následná zodpovednosť za ich spracovanie a kontrolu. - Príprava podkladov pre fakturačné oddelenie pre zverené projekty, schvaľovanie účtovných dokladov po dohode s projektovým manažérom v interných systémoch a evidencia účtovných dokladov. - Evidencia, kontrola a znalosť zmluvných podmienok týkajúcich sa projektu. - Písomná a telefonická komunikácia so zákazníkom v nemeckom jazyku. - Aktívna účasť na interných a zákazníckych mítingoch, ktoré prebiehajú online. - Pokrytie vybraných administratívnych a organizačných úloh na projekte.
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosti na podobnej pozícii v IT spoločnosti. - Úspešne ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie I., prípadne II. stupňa. - Veľmi dobré znalosti v MS Office. - Znalosť a prehľad v oblasti IT. - Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku. - Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie. - Flexibilitu, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
Benefity práce
- Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast. - Práca formou homeoffice - Multisport karta - 5 dní dovolenky nad rámec zákona - Sick days - Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2,nemecky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty.

Podobné pracovné ponuky

Si absolvent/ junior vidíš sa v oblasti HR a baví ťa komunikácia s ľuďmi v nemeckom jazyku? Už ďalej nehľadaj iné ponuky, ale poď pracovať pre nášho medzinárodného klienta, ktorý obsadzuje pozíciu HR špecialistu s nemeckým jazykom.
Slovensko
1350.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Účtovník došlých faktúr s nemeckým jazykom
Bratislava
1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Personalista/mzdová podpora.
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.