Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 20.05.2022

Project Management Officer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Full-time
Odvetvie:
Accountancy & Finance, Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1700.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Podpora projektových a programových manažérov pri vedení ich projektov v priebehu plánovania, implementácie a ukončenia projektu. - Podpora pri priraďovaní zákaziek, projektov a aktivít do našich analytických, plánovacích a controllingových systémov (CRP, ERP). - Kontrola času pracovníkov stráveného na projekte, návrh a priraďovanie aktivít na konkrétne projekty a ich nasadenie v plánovaní. - Kontrola projektových nákladov a komunikácia s účtovným, fakturačným a controllingovým oddelením spoločnosti. - Zavádzanie a vylepšovanie procesov a ich koordinácia v rámci projektu. - Samostatné vytváranie reportov a vyhodnotení a následná zodpovednosť za ich spracovanie a kontrolu. - Príprava podkladov pre fakturačné oddelenie pre zverené projekty, schvaľovanie účtovných dokladov po dohode s projektovým manažérom v interných systémoch a evidencia účtovných dokladov. - Evidencia, kontrola a znalosť zmluvných podmienok týkajúcich sa projektu. - Písomná a telefonická komunikácia so zákazníkom v nemeckom jazyku. - Aktívna účasť na interných a zákazníckych mítingoch, ktoré prebiehajú online. - Pokrytie vybraných administratívnych a organizačných úloh na projekte.
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosti na podobnej pozícii v IT spoločnosti. - Úspešne ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie I., prípadne II. stupňa. - Veľmi dobré znalosti v MS Office. - Znalosť a prehľad v oblasti IT. - Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku. - Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie. - Flexibilitu, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
Benefity práce
- Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast. - Práca formou homeoffice - Multisport karta - 5 dní dovolenky nad rámec zákona - Sick days - Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2,nemecky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty.

Podobné pracovné ponuky

Vedúci tímu IT prevádzky
Bratislava
2500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Profesionál v oblasti riadenia financií
Bratislava
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Order to Cash Specialist with Portuguese
Bratislava
1350.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.