Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 01.08.2022

Projektový inžinier pre plánovanie logistiky

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering, Logistics
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho medzinárodného klienta v oblasti automotive obsadzujeme pozíciu Projektový inžinier pre plánovanie logistiky. Z pozície projektového inžiniera logistického plánovania zodpovedáte za: -Plánovanie a koncepcia komplexných štruktúr závodu v oblasti logistiky, ako aj za súvisiace vnútorné materiálové toky -Práce na plánovacích témach ako logistická koncepcia pre umiestnenie, plánovanie toku materiálu a toku informácií, využitie inovatívnych skladovacích a logistických systémov -Ste zodpovedný za časť projektového manažmentu vo vnútropodnikovej logistike -Zavedenie nových logistických technológií na zvýšenie výkonu v internej dodávke materiálu je tiež jednou z vašich úloh -Zodpovednosť za plánovanie, implementáciu a kontrolu investičného a režijného rozpočtu nákladov v rámci oblasti zodpovednosti
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky na uchádzača: -Vysokoškolské I. stupňa -Vysokoškolské II. stupňa -Vysokoškolské III. stupňa -Vysokoškolské vzdelanie v oblasti logistiky, projektového inžinierstva -Komplexné riadenie a analytické myslenie -Skúsenosť s riadením projektov -Znalosť jedného z uvedených jazykov slovom aj písmom je PODMIENKOU -Práca s balíkom Office 365 -Ochota absolvovať občasne služobné cesty -Cieľavedomý, samostatný, štruktúrovaný a systematický spôsob práce -Silná schopnosť komunikovať a pracovať v tíme -Flexibilita a vysoké nasadenie -Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Benefity práce
-Pružný pracovný čas ( 9-14:00) -Možnosť jazykových kurzov -Finančný príspevok na stravovanie a dopravu do zamestnania -Možnosť karierného rastu v rámci spoločnosti -Možnosť rozvíjať sa v rámci spoločnosti prostredníctvom školení

Podobné pracovné ponuky

Skladník VZV do novopostavenej haly - 1200€/mesiac
Nitra
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Nová pozícia! INVERTOR/montáž elektrokomponentov, pre medzinárodnú spoločnosť. Iba pár miest. Vyžaduje sa FLEXIBILITA na zmennosť!
Kechnec
879.0 - 1150.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Business Officer - Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.