Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 26.05.2023

Projektový manažér s technických zameraním

Lokalita:
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Manažment a Poradenstvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, spoločnosť ktorá sa zameriava na spracovanie a výrobu palív, hľadáme projektové manažéra s technickým zameraním. Popis práce: - Príprava a realizovanie investičných projektov – rekonštrukcie, prestavby, renovácie a prípadná výstavby nových budov čerpacích staníc - Navrhovanie nových nápadov na optimalizáciu - Identifikácia potenciálnych zlepšení kvality a/alebo úspory nákladov - Organizácia a koordinovanie prípravu projektového návrhu a technickej dokumentácie v rámci noriem spoločnosti - Zabezpečenie povolení/súhlasov potrebných na realizáciu projektu (súlad so slovenskou legislatívou) - Pravidelné kontroly/obhliadky staveniska/realizácie projektu s cieľom zabezpečiť včasné dodanie projektu a primeranú kvalitu - Hodnotenie dodávateľov z hľadiska kvality, HSSE, financií a dodržiavania časových plánov.
Požiadavky na zamestnanca
- Slovenský jazyk – materská úroveň (C2) - Plynulá komunikácia v anglickom jazyku - Obchodné, technické a právne znalosti - Výborné organizačné a komunikačné schopnosti - Zručnosti projektového manažmentu na vysokej úrovni - odborná prax min. 5 rokov - Vysokoškolské vzdelanie magister – technické, stavebné alebo obchodné - Vodičský preukaz, pripravenosť cestovať - MS Office, EXCEL, SAP (výhoda)
Benefity práce
- Firemné auto aj na súkromné účely - 3 dni dovolenky navyše - doplnkové dôchodkové poistenie - Gastro karta alebo peňažný príspevok na stravovanie - Program lekárskej starostlivosti - Multisport karta - ...
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2,anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná energetická spoločnosť, ktorá sa zameriava na produkciu a distribúciu ropy a zemného plynu. Je známa svojimi inovatívnymi riešeniami a udržateľným prístupom k energetike.

Podobné pracovné ponuky

Manažér kvality - automotive
Žilina
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Inžinier kvality
Kechnec
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Asistent HR manažéra
Slovensko
1600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.