Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 13.05.2022

Projektový manažér/manažérka pre medzinárodné projekty so zameraním na analýzu trhu. Možnosť práce aj full home office.

Lokalita:
Banská Bystrica
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Accountancy & Finance, Real Estate, Management & Consulting
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1600.0 - 2000.0 EUR
Pozícia:
project-manager
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta, ktorý sa špecializuje na prieskum trhu a strategické poradenstvo v oblasti nehnuteľností, vzdelávania hľadáme šikovného Projektového manažéra/manažérku s komunikatívnou angličtinou a skúsenosťami v oblasti analýzy dát, trhu. Vaša pracovná náplň bude: - plánovanie a riadenie výskumných projektov vrátane zberu údajov, analýz, interpretácie a prezentácie výsledkov v písomných správach a vizuálnych prezentáciách, - koordinácia 2-3 členného tímu kolegov (part-time), spolupráca s externými dodávateľmi - stretnutie s klientmi vrátane - prezentácie na konferenciách, stretnutiach, webinároch a seminároch (príležitostné služobné cesty do zahraničia)
Požiadavky na zamestnanca
nutné skúsenosti s projektovým riadením v dynamickom medzinárodnom prostredí - minimálne 2+ komunikatívna angličtina - minimálne úroveň B2+ MS Excel – pokročilý MS PowerPoint – pokročilý vynikajúce komunikačné schopnosti diplomatické jednanie schopnosť analýz a logické myslenie vynikajúci time - manažment schopnosť pre detail tímový hráč samostatnosť, organizovanosť
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Si absolvent/ junior vidíš sa v oblasti HR a baví ťa komunikácia s ľuďmi v nemeckom jazyku? Už ďalej nehľadaj iné ponuky, ale poď pracovať pre nášho medzinárodného klienta, ktorý obsadzuje pozíciu HR špecialistu s nemeckým jazykom.
Slovensko
1350.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Účtovník došlých faktúr s nemeckým jazykom
Bratislava
1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Máš prax pri obsluhe CNC strojov? Pošli nám svoj životopis a my ti pomôžeme zamestnať sa ešte do konca roka!
Kechnec
880.0 - 1150.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.