Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 13.05.2022

Projektový manažér/manažérka pre medzinárodné projekty so zameraním na analýzu trhu. Možnosť práce aj full home office.

Lokalita:
Banská Bystrica
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Účtovníctvo a financie, Nehnuteľnosti, Manažment a poradenstvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1600.0 - 2000.0 EUR
Pozícia:
project-manager
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta, ktorý sa špecializuje na prieskum trhu a strategické poradenstvo v oblasti nehnuteľností, vzdelávania hľadáme šikovného Projektového manažéra/manažérku s komunikatívnou angličtinou a skúsenosťami v oblasti analýzy dát, trhu. Vaša pracovná náplň bude: - plánovanie a riadenie výskumných projektov vrátane zberu údajov, analýz, interpretácie a prezentácie výsledkov v písomných správach a vizuálnych prezentáciách, - koordinácia 2-3 členného tímu kolegov (part-time), spolupráca s externými dodávateľmi - stretnutie s klientmi vrátane - prezentácie na konferenciách, stretnutiach, webinároch a seminároch (príležitostné služobné cesty do zahraničia)
Požiadavky na zamestnanca
nutné skúsenosti s projektovým riadením v dynamickom medzinárodnom prostredí - minimálne 2+ komunikatívna angličtina - minimálne úroveň B2+ MS Excel – pokročilý MS PowerPoint – pokročilý vynikajúce komunikačné schopnosti diplomatické jednanie schopnosť analýz a logické myslenie vynikajúci time - manažment schopnosť pre detail tímový hráč samostatnosť, organizovanosť
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Business Contorling analyst - personnel expenses
Bratislava
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
DATA ANALYST/ REPORTING SPECIALIST SENIOR
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Máte prehľad v účtovníckych procesoch a chceli by ste sa kariérne posunúť? Hľadáme Vedúceho tímu pre účtovnícke procesy.
Košice-Staré Mesto
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.