Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 09.09.2021

Recruiter

Lokalita
Bratislava
Kontrakt
plný úväzok
Odvetvie
Human Resources
Dátum nástupu
ihneď
Platové podmienky
od 1200.0
Informácie o pracovnej ponuke
- vyhľadávanie kandidátov, - spracovanie životopisov, - práca s databázovými systémami, - telefonická, emailová a osobná komunikácia s kandidátmi, - pohovorovanie kandidátov, - sprevádzanie kandidátov celým recruitment procesom, - pravidelná komunikácia s kandidátmi a agentúrami, - účasť na interných mítingoch a reportingové aktivity.
Požiadavky na zamestnanca
- znalosť Anglického jazyka na úrovni B2 - skúsenosť na obdobnej pozícii aspoň 1 rok - komunikatívnosť - samostatnosť - zodpovednosť
Benefity práce
jedinečná možnosť byť súčasťou green field projektu a byť pri vzniku nového shred service centra (kariérne možnosti) - aktívne využívanie cudzích jazykov a neustále zdokonaľovanie sa; home office (po zaučení, do 50%, neskôr možné zvýšenie podielu HO); príspevok na cestovné resp. podpora práce z domu (50€ mesačne); nadštandardný príspevok na stravovanie
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Našim klientom je stabilná outsourcing-ová spoločnosť s pôvodom vo Veľkej Británii, ktorá pre svojich zákazníkov poskytuje služby v oblasti Tele-sales, tele-marketing a customer satisfaction. Prichádzajú na Slovensko vytvoriť nové shared service centrum - jedinečná príleťitosť vybudovať si kariéru v úspešnej medzinárodnej spoločnosti!

Podobné pracovné ponuky

People Business Advisor
Bratislava
od 1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
People Business assistant
Bratislava
od 1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Recruiter
Bratislava
od 1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.