Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 24.05.2023

Sales Engineer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Účtovníctvo a financie, Bankovníctvo a poistenie, Účtovníctvo a Financie, Bankovníctvo a Poisťovníctvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1700.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta z oblasti automatizácie, regulácie a meranie hľadáme človeka na pozíciu Sales Engineer. Jeho úlohou bude: Získavať nových klientov a starať sa o zákazníkov v rámci konkrétneho segmentu (udržiavať vzťahy so zákazníkmi na najvyššej úrovni), Spolupracovať s technickými inžiniermi a ostatnými oddeleniami, Riadiť obchodné projekty od zadania, cez uzavretie zmlúv až po samotnú realizáciu, Pravidelne navštevovať zákazníkov, zisťovanie ich potrieb, Vyjednávať vhodné podmienky zmlúv a dohôd, Dodržiavať cenovú a obchodnú politiku spoločnosti, Kontrolovať plnenie zmluvných vzťahov Realizovať akcie na podporu získavania nových obchodných príležitostí, Monitoring konkurencie, Monitoring výsledkov spolupráce s pridelenými zákazníkmi a ich vyhodnocovanie.
Požiadavky na zamestnanca
- SŠ/VŠ TECHNICKÉHO zamerania (Elektrotechnika, Strojarina,....) - skúsenosti na obchodno-technickej pozícii - ANGLICKÝ JAZYK AKTÍVNE (B1-B2 a vyššie) - skúsenosť s automatizáciou, reguláciou a riešeniami pre riadenie budov - výborné komunikačné zručnosti - ochota cestovať (Západné Slovensko) - orientácia na zákazníka - tímový duch, proaktivita.
Benefity práce
- služobné auto (aj na súkromné účely), notebook, mobil - dovolenka naviac - Cafeteria - Multisport karta - referral bonus - fiemné akcie
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Finančný support pre klientov ( nemecký a anglický jazyk )
Bratislava
1799.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
SAP FI/CO consultant
Bratislava
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Osobný bankár
Bratislava
1150.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.