Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 27.10.2022

Sales Engineer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Accountancy & Finance, Banking & Insurance
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1700.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta z oblasti automatizácie, regulácie a meranie hľadáme človeka na pozíciu Sales Engineer. Jeho úlohou bude: Získavať nových klientov a starať sa o zákazníkov v rámci konkrétneho segmentu (udržiavať vzťahy so zákazníkmi na najvyššej úrovni), Spolupracovať s technickými inžiniermi a ostatnými oddeleniami, Riadiť obchodné projekty od zadania, cez uzavretie zmlúv až po samotnú realizáciu, Pravidelne navštevovať zákazníkov, zisťovanie ich potrieb, Vyjednávať vhodné podmienky zmlúv a dohôd, Dodržiavať cenovú a obchodnú politiku spoločnosti, Kontrolovať plnenie zmluvných vzťahov Realizovať akcie na podporu získavania nových obchodných príležitostí, Monitoring konkurencie, Monitoring výsledkov spolupráce s pridelenými zákazníkmi a ich vyhodnocovanie.
Požiadavky na zamestnanca
- SŠ/VŠ TECHNICKÉHO zamerania (Elektrotechnika, Strojarina,....) - skúsenosti na obchodno-technickej pozícii - ANGLICKÝ JAZYK AKTÍVNE (B1-B2 a vyššie) - skúsenosť s automatizáciou, reguláciou a riešeniami pre riadenie budov - výborné komunikačné zručnosti - ochota cestovať (Západné Slovensko) - orientácia na zákazníka - tímový duch, proaktivita.
Benefity práce
- služobné auto (aj na súkromné účely), notebook, mobil - dovolenka naviac - Cafeteria - Multisport karta - referral bonus - fiemné akcie
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Senior HR & Payroll Specialist
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Regionálny manažér pre korporátnych klientov.
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior Business Controlling Analytik
Bratislava
1650.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.