Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.07.2022

Salesforce Admin Junior

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme človeka na pozíciu Salesforce Admin Junior, ktorý nakonfiguruje a prispôsobí inštanciu Salesforce spoločnosti, by podporil komerčné obchodné ciele a zabezpečil optimálne prijatie v rámci predajných organizácií. Hlavnou náplňou práce je: - Monitorovať a spravovať front ticketov, pričom budete uprednostňovať problémy s veľkým dopadom a požiadavky na zmenu vysokej hodnoty. - Rozpoznať a diagnostikovať systémové a používateľské problémy v rámci konfigurovateľnej štruktúry platformy a prepracovať sa až k vyriešeniu. - Eskalovať a spravovať zložité problémy s našimi support partnermi. - Spolupracovať so štruktúrou podpory IT, aby ste zabezpečili stabilné uvoľňovanie nového obsahu do produkcie. - Vybudovať silné vzťahy s našimi internými zákazníkmi a support partnermi, aby ste zaistili pochopenie stratégií opráv a zmien. - Konzultovať v rámci projektov neustáleho zlepšovania a zabezpečiť, aby bol vývoj v súlade s cestovnou mapou Salesforce a zabezpečiť jednoduchosť nepretržitej podpory. - Spolupracovať s tímom správcov Salesforce na vybudovaní fóra zdieľaných osvedčených postupov a pútavého pracovného prostredia. - Podieľať sa na určovaní rozsahu požiadaviek na zmeny a mať znalosti o možnostiach riešení Salesforce „out of the box“. - Vytvárať prehľady a dashboardy - Spravovať používateľské licencie a používateľské profily, povolenia a nastavenia zdieľania - Preskúmať a zdieľať informácie o priemyselných nástrojoch a príležitostiach na vylepšenie schopností. - Podpora na zabezpečenie kvality údajov - Úzka spolupráca s tímom pre dokonalú obchodnú činnosť, aby ste zabezpečili, že prebiehajúce školenia budú presné a v súlade s akýmkoľvek riešením.
Požiadavky na zamestnanca
Kvalifikácia / Skúsenosti / Zručnosti: - Skúsenosti s konfiguráciou Salesforce Sales Cloud (základné) - Schopnosť vysporiadať sa s nejednoznačnosťou a vyriešiť problém (základné) - Silné verbálne a písomné komunikačné schopnosti. Schopnosť efektívne a sebavedome komunikovať so zainteresovanými stranami na všetkých úrovniach. - Osvedčené zručnosti a skúsenosti s riešením problémov so správou rôznych nevybavených problémov. - Dobré pochopenie Salesforce.com a administratívnych funkcií získané v podobnej celopodnikovej organizácii - Certifikovaný správca Salesforce (ADM201) - Istota s Salesforce Sales Cloud a Experiences, Classic a Lightning, mobilné a desktopové. - Skúsenosti s konfiguráciou s tokmi, tvorcom procesov, pravidlami pracovného toku, protokolmi ladenia a základným pochopením procesov nasadenia GIT. - Pochopenie metodológií projektového riadenia s agilnými a vodopádovými metódami doručovania projektov. - Silné pochopenie procesov predaja v prostredí B2B vrátane predajných operácií, servisu a správy účtov. - Silné analytické schopnosti vrátane dôkladného pochopenia toho, ako interpretovať obchodné potreby zákazníkov a premietnuť ich do požiadaviek na produkty. - Hlboké pochopenie Salesforce ako platformy spolu so znalosťou iných popredných platforiem v odvetví. - Manažment zainteresovaných strán a práca naprieč kultúrami. - Schopnosť multitaskingu a častého prepínania medzi rôznymi prácami s trpezlivosťou a odolnosťou voči tlaku.
Benefity práce
- Sick days - Zmluva na dobu neurčitú po skúšobnej dobe - Profesionálny tréning skúsenými lídrami - Diskrétne zľavnené lety - Zľavy na služby spoločnosti a partnerov - Pravidelné tímové akcie a teambuildingové aktivity - Hybridná práca
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Letecká spoločnosť

Podobné pracovné ponuky

Marketing Data Analyst
Bratislava
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Sr Engineer Messaging & Collaboration
Bratislava
2300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Zvárač
Nové Mesto nad Váhom
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.