Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 03.08.2022

Salesforce Admin Junior

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme človeka na pozíciu Salesforce Admin Junior, ktorý nakonfiguruje a prispôsobí inštanciu Salesforce spoločnosti, by podporil komerčné obchodné ciele a zabezpečil optimálne prijatie v rámci predajných organizácií. Hlavnou náplňou práce je: - Monitorovať a spravovať front ticketov, pričom budete uprednostňovať problémy s veľkým dopadom a požiadavky na zmenu vysokej hodnoty. - Rozpoznať a diagnostikovať systémové a používateľské problémy v rámci konfigurovateľnej štruktúry platformy a prepracovať sa až k vyriešeniu. - Eskalovať a spravovať zložité problémy s našimi support partnermi. - Spolupracovať so štruktúrou podpory IT, aby ste zabezpečili stabilné uvoľňovanie nového obsahu do produkcie. - Vybudovať silné vzťahy s našimi internými zákazníkmi a support partnermi, aby ste zaistili pochopenie stratégií opráv a zmien. - Konzultovať v rámci projektov neustáleho zlepšovania a zabezpečiť, aby bol vývoj v súlade s cestovnou mapou Salesforce a zabezpečiť jednoduchosť nepretržitej podpory. - Spolupracovať s tímom správcov Salesforce na vybudovaní fóra zdieľaných osvedčených postupov a pútavého pracovného prostredia. - Podieľať sa na určovaní rozsahu požiadaviek na zmeny a mať znalosti o možnostiach riešení Salesforce „out of the box“. - Vytvárať prehľady a dashboardy - Spravovať používateľské licencie a používateľské profily, povolenia a nastavenia zdieľania - Preskúmať a zdieľať informácie o priemyselných nástrojoch a príležitostiach na vylepšenie schopností. - Podpora na zabezpečenie kvality údajov - Úzka spolupráca s tímom pre dokonalú obchodnú činnosť, aby ste zabezpečili, že prebiehajúce školenia budú presné a v súlade s akýmkoľvek riešením.
Požiadavky na zamestnanca
Kvalifikácia / Skúsenosti / Zručnosti: Skúsenosti s konfiguráciou Salesforce Sales Cloud (základné) Schopnosť vysporiadať sa s nejednoznačnosťou a vyriešiť problém (základné) Silné verbálne a písomné komunikačné schopnosti. Schopnosť efektívne a sebavedome komunikovať so zainteresovanými stranami na všetkých úrovniach. Osvedčené zručnosti a skúsenosti s riešením problémov so správou rôznych nevybavených problémov. Dobré pochopenie Salesforce.com a administratívnych funkcií získané v podobnej celopodnikovej organizácii Certifikovaný správca Salesforce (ADM201) Istota s Salesforce Sales Cloud a Experiences, Classic a Lightning, mobilné a desktopové. Skúsenosti s konfiguráciou s tokmi, tvorcom procesov, pravidlami pracovného toku, protokolmi ladenia a základným pochopením procesov nasadenia GIT. Pochopenie metodológií projektového riadenia s agilnými a vodopádovými metódami doručovania projektov. Silné pochopenie procesov predaja v prostredí B2B vrátane predajných operácií, servisu a správy účtov. Silné analytické schopnosti vrátane dôkladného pochopenia toho, ako interpretovať obchodné potreby zákazníkov a premietnuť ich do požiadaviek na produkty. Hlboké pochopenie Salesforce ako platformy spolu so znalosťou iných popredných platforiem v odvetví. Manažment zainteresovaných strán a práca naprieč kultúrami. Schopnosť multitaskingu a častého prepínania medzi rôznymi prácami s trpezlivosťou a odolnosťou voči tlaku.
Benefity práce
- Sick days - Zmluva na dobu neurčitú po skúšobnej dobe - Profesionálny tréning skúsenými lídrami - Diskrétne zľavnené lety - Zľavy na služby spoločnosti a partnerov - Pravidelné tímové akcie a teambuildingové aktivity - Hybridná práca
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Letecká spoločnosť

Podobné pracovné ponuky

DATA ANALYST/ REPORTING SPECIALIST SENIOR
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Kontrolór kvality
Žilina
1010.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Ovládaš nemčinu a máš skúsenosti s prácou v Shared Service Centre? Daj nám o sebe vedieť!
Košice
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.