Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.10.2022

Seller Coaching Manager

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Manažment a poradenstvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
3900.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Riadenie medziregionálneho tímu manažérov a špecialistov na koučovanie predajcov a odstraňovanie defektov. - Zameranie na riadenie výkonnosti a prevádzkovú optimalizáciu. Výsledkom je dosiahnutie nákladových cieľov pre dodávateľský reťazec FBA. - Odstraňovanie porúch riadenia a prijatie programu/nástrojov v partnerstve s rôznymi tímami zainteresovaných strán; Vedúca holistická komunikácia vrátane strategických prehľadov a pravidelných aktualizácií pre centrálny tím so sídlom v Luxembursku a zainteresované strany v EÚ a na celom svete.
Požiadavky na zamestnanca
- manažér musí byť schopný pracovať samostatne a viesť svoj tím k dosiahnutiu požadovaných výsledkov - schopný ovplyvňovať interných/externých partnerov na všetkých úrovniach organizácie - schopný nastaviť krátkodobú, strednodobú a dlhodobú víziu pre svoj tím a veľmi ostro komunikovať pokrok v programe v rôznych obchodných prehľadoch
Jazykové požiadavky
anglicky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Advanced Quality Engineer
Bratislava
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Manažér rozvoja a vzdelávania operatívnych procesov
Sereď
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista štíhlej výroby
Nová Dubnica
1300.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.