Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 16.08.2022

Seller Coaching Manager

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Management & Consulting
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
3900.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Riadenie medziregionálneho tímu manažérov a špecialistov na koučovanie predajcov a odstraňovanie defektov. - Zameranie na riadenie výkonnosti a prevádzkovú optimalizáciu. Výsledkom je dosiahnutie nákladových cieľov pre dodávateľský reťazec FBA. - Odstraňovanie porúch riadenia a prijatie programu/nástrojov v partnerstve s rôznymi tímami zainteresovaných strán; Vedúca holistická komunikácia vrátane strategických prehľadov a pravidelných aktualizácií pre centrálny tím so sídlom v Luxembursku a zainteresované strany v EÚ a na celom svete.
Požiadavky na zamestnanca
- manažér musí byť schopný pracovať samostatne a viesť svoj tím k dosiahnutiu požadovaných výsledkov - schopný ovplyvňovať interných/externých partnerov na všetkých úrovniach organizácie - schopný nastaviť krátkodobú, strednodobú a dlhodobú víziu pre svoj tím a veľmi ostro komunikovať pokrok v programe v rôznych obchodných prehľadoch
Jazykové požiadavky
anglicky - C1/C2

Podobné pracovné ponuky

Finančný kontrolór.
Slovensko
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Inžinier kvality pre dodávateľov
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci projektov zameraných na výskum trhu
Bratislava
1750.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.