Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 24.02.2023

Senior špecialista finančných analýz

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
Full-time
Odvetvie:
Accountancy & Finance
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2600.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu s názvom Senior špecialista finančných analýz. Ak sa orientujete vo svete financií a máte záujem sa rozvíjať aj v IT smere, táto pracovná ponuka je práve pre vás! Náplň práce: - vybudovanie nástrojov na správu financií a dát, pre lepšiu automatizáciu procesov - konsolidácia a vykazovanie finančných výsledkov pre podporu finančného plánovania; - tvorba kohortovej analýzy, cash flow, analýzy likvidity a pod.; - účasť na akvizícií nových partnerov; - pravidelný reporting manažmentu.
Požiadavky na zamestnanca
- 5 ročné skúsenosti z finančnej oblasti - skúsenosti z tvorby dátovej analýzy pre finančné modelovanie - silné analytické a rozhodovacie a komunikačné schopnosti - znalosť programovacieho jazyka Phyton
Benefity práce
-5 dní dovolenky nad rámec zákona - 6 dní sick days, 100% hradených bez nutnosti priniesť potvrdenie od lekára - flexibilný pracovný čas - možnosť práce z domu - zľava na produkty spoločnosti - príspevok na dochádzanie do práce pri verejnej doprave v rámci Bratislavy
Jazykové požiadavky
anglicky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Náš klient je jednou z celosvetovo vedúcich spoločností v oblasti zaisťovníctva​ a poisťovníctva. Na Slovensku pôsobia od roku 2006​ a momentálne zamestnávajú viac ako 1200 zamestnancov.

Podobné pracovné ponuky

Finančný špecialista - finančné plánovanie a analýzy
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Finančný manažér
Slovensko
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Junior/Senior účtovníčka
Nové Mesto nad Váhom
1300.0 - 1600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.