Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 31.08.2023

Senior ServiceNow Developer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
3800.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme senior ServiceNow developera. Ak máte skúsenosti v oblasti multiplatformného softvérového inžinierstva a skúsenosti s realizáciou projektov táto pozícia je určená práve pre Vás. Náplň práce: o Navrhovanie, vývoj, konfigurácia a prispôsobenie platformy ServiceNow. o Viesť vývojové tímy v agilnom prostredí. o Úzko spolupracovať so zákazníkmi pri navrhovaní, vývoji a dodávaní inovatívnych riešení na zlepšenie ich obchodných procesov. o Vytvárať a udržiavať aplikácie, moduly a pracovné postupy v rámci platformy ServiceNow. o Aktívne podporovať správu konfigurácie kódu a softvéru. o Vyvíjať a spravovať integrácie medzi ServiceNow a inými systémami, aplikáciami a databázami pomocou webových služieb, REST, SOAP API. o Podporovať podrobnú dokumentáciu systémov a funkcií. o Vykonávať jednotkové, systémové a integračné testovanie s cieľom zabezpečiť kvalitu a stabilitu vytvorených riešení. o Viesť odstraňovanie a riešenie vzniknutých technických problémov a chýb a v prípade potreby ich eskalovať s minimálnou asistenciou manažmentu.
Požiadavky na zamestnanca
- Ideálne viac ako 5 rokov skúseností s implementáciou riešení ServiceNow ako vývojár alebo architekt ServiceNow s dobrými znalosťami platformy ServiceNow. - Rozsiahle skúsenosti so skriptovacími jazykmi ServiceNow (JavaScript, Glide API) a vývojovými nástrojmi. - Znalosť webových vývojových technológií HTML, CSS, XML, AngularJS a RESTful API.
Benefity práce
- budovanie kariéry u globálneho lídra v oblasti komunikácií - nadštandardné platové ohodnotenie plus ročný firemný výkonnostný bonus - príspevok na wellness a voľný čas - príspevok na stravovanie - týždeň dovolenky navyše
Jazykové požiadavky
anglicky - C1

Podobné pracovné ponuky

Technik telekomunikácií v Komárne a Šali
Bratislava
1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik údržby
Kechnec
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
ServiceNow Application Engineer
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.