Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 18.09.2023

ServiceNow Application Engineer

Lokalita:
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, medzinárodnú, dobre etablovanú spoločnosť, hľadáme niekoho so skúsenosťami so ServiceNow. Popis práce: - Návrh, vývoj a implementácia základných a vlastných aplikácií v ServiceNow. - Vývoj vylepšení vrátane integrácií s inými platformami. - Práca na pridelených projektoch a vylepšeniach ako člen globálneho tímu s využitím Agile SCRUM frameworku a DevOps - Údržba a podpora aplikácie ITSM - Úzka spolupráca s internými/externými kľúčovými zainteresovanými stranami, architektmi a ďalšími odborníkmi v oblasti IT. - Poskytovanie architektonického vstupu a pomoc pri udržaní stability celkovej platformy - Vytváranie a aktualizovanie technickej dokumentácie.
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosti s prácou práce ServiceNow ITSM - Praktické skúsenosti s JavaScriptom. - Výhodou sú programátorske zručnosti: UI, SQL, HTML, CSS, XML, koncept štruktúrovaného programovania a akýkoľvek programovací alebo skriptovací jazyk. - Procesné / rámcové skúsenosti výhodou: Agile SCRUM, ITIL V3 / V4 Foundation. - Plynulý anglický jazyk, písaný a hovorený. - Analytické myslenie, prístup orientovaný na riešenie, samostatnosť. - Tímový hráč s dôverou vo vlastné schopnosti.
Benefity práce
- Ročný bonus - Bonus za odporúčanie - Extra príspevok na stravné lístky - Zľavy na firemné produkty - MATERSKÁ ŠKOLA - Balíček životného poistenia a zdravotnej starostlivosti
Jazykové požiadavky
anglicky - B2
Informácie o spoločnosti
Nemecká nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa chemickým a spotrebným tovarom.

Podobné pracovné ponuky

Technik telekomunikácií v Komárne a Šali
Bratislava
1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik údržby
Kechnec
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Google Tag manager Specialist
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.