Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 25.08.2023

ServiceNow Architekt (miesto výkonu práce - Košice, Bratislava, Brno + možná občasná práca z domu)

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
3800.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme skúseného a motivovaného ServiceNow Architekta, ktorý sa pridá do tímu jednej medzinárodnej spoločnosti. Vašou úlohou bude navrhovať, implementovať a spravovať komplexné riešenia na platforme ServiceNow, a tak zabezpečovať efektívne riadenie procesov. Hlavné zodpovednosti: - Analýza potrieb a návrh riešení založených na platforme ServiceNow. - Vytváranie architektonických plánov pre integrácie, procesy a aplikácie. - Implementácia a konfigurácia procesov, pracovných postupov a aplikácií na platforme ServiceNow. - Integrácia platformy ServiceNow s existujúcimi systémami a aplikáciami. - Monitorovanie výkonu riešení a optimalizácia ich efektívnosti. - Identifikácia a riešenie technických problémov. - Poskytovanie konzultácie pre ďalších členov tímu a klientov
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosti s architektúrou a implementáciou na platforme ServiceNow. - Schopnosť analyzovať požiadavky a navrhovať efektívne riešenia. - Skúsenosti s integrovaním rôznych systémov a aplikácií. - Skúseností s JavaScript, AngularJS alebo inými relevantnými Script jazykmi. - Znalosť pracovných postupov a procesov v oblasti ITSM (IT Service Management) a ITOM (IT Operations Management). - Dobré komunikačné zručnosti aj v anglickom jazyku (min. B2)
Benefity práce
• bonus na základe výkonu • príspevok na wellness • home office • príspevok na stravovanie • dni voľna navyše a mnohé ďalšie :)
Jazykové požiadavky
anglicky - B2
Informácie o spoločnosti
Poskytovateľ telekomunikačných služieb

Podobné pracovné ponuky

Technik telekomunikácií v Komárne a Šali
Bratislava
1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik údržby
Kechnec
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
ServiceNow Application Engineer
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.