Späť na výsledky vyhladávanie
Dátum publikovania: 03.08.2021

Si bez práce? Bez praxe? Hľadáme ťa! Pracovník/Pracovníčka vo výrobe v Kysuckom Novom Meste! Mzda 925-980€ + príspevok na dopravu!

Lokalita
Kysucké Nové Mesto
Odvetvie
Engineering
Dátum nástupu
ihneď
Platové podmienky
od 925.0 - 980.0

Informácie o pracovnej ponuke

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Obsluha strojov a zariadení na výrobu kovových rámov Manuálne nakladanie a vykladanie kovových komponentov Manipulácia s dielcami a komponentami Ďalšie pridelené úlohy Práca na 3 zmeny/8 hod. zmeny/ Pon- Pia Kompletné zaškolenie na pozíciu Práca vhodná pre absolventa bez skúseností Práca v dobrom kolektíve Miesto výkonu práce je Kysucké Nové Mesto Zamestnanecké výhody, benefity Dlhodobá a stabilná práca na HPP Motivačné finančné ohodnotenie - základná mzda je od 4,88€ /hod. + BONUSY BONUSY: dochádzkový 70€, výkonnostný 30€, polročné a ročné bonusy Príspevok na dopravu do zamestnania Stravné lístky v hodnote 4€ Príjemný kolektív Kompletné zaškolenie zamestnancov Možnosť kariérneho postupu Voľné víkendy Zabezpečená pracovná obuv a odev Starostlivosť koordinátora Vyplácanie mzdy na účet 15. v mesiaci Preplatenie lekárskej prehliadky v plnej výške

Podobné pracovné ponuky

Prestup hneď do kmeňa! Vhodné skôr pre ženy. Neváhaj a využi šancu pracovať vo výrobe.
Velká Ida
od 910.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Bezpečnostný technik - BOZP a PO
Dubnica nad Váhom
od 1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Finančný Analytik
Kechnec
od 1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.