Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.09.2021

Si z okolia Rožňavy a nevieš sa zamestnať? Privezieme ťa firemným autobusom až na pracovisko. Ak máš prax ako operátor výroby, pošli nám svoj životopis

Lokalita
Košice
Kontrakt
plný úväzok
Odvetvie
Production
Dátum nástupu
ihneď
Platové podmienky
od 650.0 - 850.0 EUR
Pozícia
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
- poťahovanie auto-komponentov kožou, - vizuálna kontrola komponentov, - vykonávanie úkonov podľa pracovných postupov, - práca sa vykonáva v stoji - práca si vyžaduje manuálnu zručnosť - práca rúk
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne učňovské vzdelanie. Prax vo výrobe. Manuálna zručnosť. Dobrý zdravotný stav (spôsobilosť na prácu v stoji, nočné zmeny). Dobrý zrak FARBOCIT podmienka! Ochota pracovať na zmennosť.
Benefity práce
Travelling Allowance,75,- Eur dochádzkový bonus/výkonnostný bonus, 13 a 14 plat
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru. Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce. Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Podobné pracovné ponuky

R&D project manager
Senica
od 2000.0 - 3500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Zmenový majster logistiky
Lozorno
od 1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Zvárač TIG a MAG
Nováky
od 5.8 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.