Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.09.2021

Si z okolia Rožňavy a nevieš sa zamestnať? Privezieme ťa firemným autobusom až na pracovisko. Ak máš prax ako operátor výroby, pošli nám svoj životopis

Lokalita:
Košice
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 650.0 - 850.0 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
- poťahovanie auto-komponentov kožou, - vizuálna kontrola komponentov, - vykonávanie úkonov podľa pracovných postupov, - práca sa vykonáva v stoji - práca si vyžaduje manuálnu zručnosť - práca rúk
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne učňovské vzdelanie. Prax vo výrobe. Manuálna zručnosť. Dobrý zdravotný stav (spôsobilosť na prácu v stoji, nočné zmeny). Dobrý zrak FARBOCIT podmienka! Ochota pracovať na zmennosť.
Benefity práce
Travelling Allowance,75,- Eur dochádzkový bonus/výkonnostný bonus, 13 a 14 plat
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru. Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce. Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Podobné pracovné ponuky

Lákavá nástupná mzda od 1000,- EUR na 3 zmenke: Kontrolór výstupnej kontroly! Zodpovední a spoľahliví kandidáti neváhajte hláste sa.
Kechnec
1000.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Nič nevyrábaš len kontroluješ hotové výrobky. Lákavá mzda, nová výrobná hala. Nástup čím skôr.
Kechnec
1000.0 - 1403.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technický operátor 1750€ + nástupný BONUS 500€
Bratislava
1460.0 - 1750.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.