Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 31.07.2021

Simulačný inžinier pre unikátny projekt. Pracovná pozícia je vhodná aj pre Absolventov elektrotechniky, mechatroniky!

Lokalita:
Kysucké Nové Mesto
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
od 1200 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho dôležitého klienta, ktorý rozbieha vývojové centrum hľadáme Simulačného inžiniera so znalosťou elektromechanických systémov. V prípade ak máte komunikatívnu úroveň anglického jazyka, máte skúsenosti s MatLab, alebo Simulink, stretli ste sa s pojmom FEM analýzy, neváhajte a aplikujte to na na túto otvorenú pozíciu. Klient poskytuje aj RELOKAČNÝ BONUS!! Možnosť zaškolenia, jazykových tréningov a omnoho viac. Možnosť práce 2 dni office/ 3 dni home office! Náplň práce: - počítačové modelovanie elektromechanických systémov - tvorba simulačných modelov - vývoj a implementácia modelových rovníc pomocou Matlab/Simulink, Python - FEM analýzy mechatronických produktov, hybridných modulov... - podpora simulácií na úrovni vozidla (jazdné stratégie, záťažové cykly,...) - implementácia modelov poškodenia v systéme / komponentoch pre dané záťažové cykly - overovanie a porovnávanie výsledkov pomocou skúšobných správ - tvorba skriptov na spracovanie výsledkov simulácii
Požiadavky na zamestnanca
- absolvent VŠ technický smer zameraný na e-mobilitu /hybridné pohony, alebo prax , prípadne odbor mechatronika, elektrotechnika, IT, fyzika alebo iné príbuzné odbory - znalosti mechaniky(statika, dynamika...), konštrukcia - programovanie a spracovanie signálov (MatLab/Simulink, prípadne základy Python-u) - anglický, alebo nemecký jazyk - komunikatívna úroveň -nutné (komunikácia s materskou spoločnosťou, aj zákazníkom v cudzom jazyku)
Benefity práce
- práca v dynamickej spoločnosti na nových projektoch - zaškolenie v Nemecku - možnosť profesného rastu - flexibilný pracovný čas - preplácanie nadčasov - jazykové kurzy - 13. a 14. plat a ďalšie bonusy - príspevok do 3. piliera
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru. Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce. Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme skúseného Account Managera pre nášho klienta
Slovensko
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadá sa Projektový manažér vývoja pre medzinárodného klienta
Bánovce nad Bebravou
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Logistický disponent
Lozorno
1600.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.