Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 30.07.2021

Simulačný inžinier pre unikátny projekt. Pracovná pozícia je vhodná aj pre Absolventov elektrotechniky, mechatroniky!

Lokalita:
Kysucké Nové Mesto
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
od 1200 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho dôležitého klienta, ktorý rozbieha vývojové centrum hľadáme Simulačného inžiniera so znalosťou elektromechanických systémov. V prípade ak máte komunikatívnu úroveň anglického jazyka, máte skúsenosti s MatLab, alebo Simulink, stretli ste sa s pojmom FEM analýzy, neváhajte a aplikujte to na na túto otvorenú pozíciu. Klient poskytuje aj RELOKAČNÝ BONUS!! Možnosť zaškolenia, jazykových tréningov a omnoho viac. Možnosť práce 2 dni office/ 3 dni home office! Náplň práce: - počítačové modelovanie elektromechanických systémov - tvorba simulačných modelov - vývoj a implementácia modelových rovníc pomocou Matlab/Simulink, Python - FEM analýzy mechatronických produktov, hybridných modulov... - podpora simulácií na úrovni vozidla (jazdné stratégie, záťažové cykly,...) - implementácia modelov poškodenia v systéme / komponentoch pre dané záťažové cykly - overovanie a porovnávanie výsledkov pomocou skúšobných správ - tvorba skriptov na spracovanie výsledkov simulácii
Požiadavky na zamestnanca
- absolvent VŠ technický smer zameraný na e-mobilitu /hybridné pohony, alebo prax , prípadne odbor mechatronika, elektrotechnika, IT, fyzika alebo iné príbuzné odbory - znalosti mechaniky(statika, dynamika...), konštrukcia - programovanie a spracovanie signálov (MatLab/Simulink, prípadne základy Python-u) - anglický, alebo nemecký jazyk - komunikatívna úroveň -nutné (komunikácia s materskou spoločnosťou, aj zákazníkom v cudzom jazyku)
Benefity práce
- práca v dynamickej spoločnosti na nových projektoch - zaškolenie v Nemecku - možnosť profesného rastu - flexibilný pracovný čas - preplácanie nadčasov - jazykové kurzy - 13. a 14. plat a ďalšie bonusy - príspevok do 3. piliera
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru. Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce. Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Podobné pracovné ponuky

Team Leader hotovej výroby
Senec
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Koordinátor údržby v strojárskej spoločnosti !
Kysucké Nové Mesto
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Procesný inžinier
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.