Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 26.09.2022

Skladový operátor s VZV 1355€

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1280.0 - 1355.0 EUR
Pozícia:
qualified-production-workerunqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pracovná pozícia je obsadzovaná pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku. Ak Vás už nebaví práca v automobilovom priemysle ale chcete využiť svoje nadobudnuté skúsenosti v inom odvetví , tak ste na správnom mieste! Zaujímavé platobné ohodnotenie z príplatkami a možnosťou ročného navýšenia platu v tomto prípade je realitou - Hľadáme šikovných ľudí na pozíciu skladového operátora s oprávnením na VZV Čo bude vašou náplňou práce? - práca s VZV - vykladanie kamiónov, naskladňovania/ vyskladňovanie - kontrola dodávok ( spočítanie, kontrola údajov, poškodenia ) - značenie paliet - odber vzoriek - práca zo skenerom - vizuálne kontroly skladov, paliet, kamiónov - triedenie poškodených paliet - základné čistenie pracoviska - inventúra - kontrola stavu zásob Práca na 1 zmenu!
Požiadavky na zamestnanca
Skúsenosti s vysokozdvižným vozíkom (podmienkou) Platné osvedčenie na vedenie VZV Samostatnosť Ochota učiť sa nové veci Ochota pracovať aj vo vonkajších priestoroch budovy
Benefity práce
- dochádzkový bonus 15 % z priemernej mesačnej mzdy - výkonnostný bonus ( na mesačnej báze ) - osobné ohodnotenie ( na mesačnej báze ) - nadštandardné príplatky - rizikové príplatky - príplatky za prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok - zabezpečené a HRADENÉ UBYTOVANIE v rámci Bratislavy - stravné v hodnote 4,80€, finančný príspevok na stravne priamo na účet alebo na gastro Callio kartu - stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty hneď po nástupe do práce - kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi - zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní - hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky - zabezpečenie potravinárskeho preukazu - riešenie všetkých legislatívnych a pracovných záležitosti - starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie ) a počas celého trvania PP
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services. The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work. We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Podobné pracovné ponuky

Montážnik
Bánovce nad Bebravou
880.0 - 935.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladník s VZV
Košice
900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Strojársky pracovník
Dolný Kubín
4.9 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.