Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 16.06.2022

Snívaš o práci v oblasti personalistiky a máš už za sebou aj nejakú tú prax v tejto oblasti? My snívame o Tebe! :-)

Lokalita:
Žilina
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Human Resources
Dátum nástupu:
výpovedná lehota 1 mesiac
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre náš skvelý žilinský tím hľadáme posilu, ktorá by sa od nás chcela niečo nové naučiť a rovnako niečo nové naučiť nás! Ak si ako doma v oblasti HR a baví Ťa komunikovať, pomáhať ale rovnako na sebe neustále pracovať a byť súčasťou dynamického prostredia, tak patríš práve k nám :-) Čaká ťa priateľský a veselý tím, dynamická práca, flexibilný pracovný čas, čiastočne môžeš pracovať aj z domu a veľa iných výhod, ktoré Ti vieme dať. No a na oplátku by sme od Teba chceli nasledovné: - aktívne vyhľadávanie kandidátov a práca so sociálnymi médiami (Profesia, LinkedIN a iné) - spracovanie a selekcia životopisov - práca s databázovými systémami - telefonická, emailová a osobná komunikácia s kandidátom ale aj klientom - vedenie pohovorov - sprevádzanie kandidátov a klientov výberovým procesom - účasť na interných mítingoch a reporting - proaktivita, tímovosť, kreativita, prioritizácia úloh - sledovanie aktuálneho diania na trhu práce
Požiadavky na zamestnanca
- anglický jazyk na KOMUNIKATÍVNEJ úrovni, minimálne B2 je nutnosťou - prax v oblasti personalistiky/recruitment aspoň 2 roky podmienkou - práca s candidate/client care, Profesia, LinkedIN - mierne pokročilá úroveň - komunikatívnosť, dynamická osobnosť, - time - manažment na vysokej úrovni - vytrvalosť, trpezlivosť - obchodný duch a orientácia na výsledok - kreativita - pozitívny prístup :)
Benefity práce
Mobile Phone,Notebook,Meal Vouchers,Other,- základná zložka mzdy je závislá od skúseností a praxe uchádzača + k nej prináleží atraktívny bonusový systém Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto) 1900,-
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Head of international recruitment
Bratislava
3500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Pozor! Ponúkame novú pracovnú príležitosť pre šikovného, dynamického a hlavne komunikatívneho človeka v oblasti ľudských zdrojov!
Bratislava
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Ovládaš nemčinu a máš skúsenosti s prácou v Shared Service Centre? Daj nám o sebe vedieť!
Košice
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.