Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 09.05.2022

Social media & marketing communication specialist pre Adecco.

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Marketing & Advertising
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1199.0 - 1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Máš hlavu plnú kreatívnych nápadov a hľadáš priestor, kde ich uplatniť? Na sociálnych sieťach si doma a najradšej by si fejsbukoval/a, instagramoval/a, tiktokoval/a, linkdinoval/a a twítoval/a aj počas pracovnej doby? U nás to máš v náplni práce, tak nám pošli CV-čko a uchádzaj sa o miesto v našom teame! Radi by sme napísali, ako bude vyzerať Tvoj bežný pracovný deň, ale každý je iný a riadiť si ho budeš najmä Ty. Ponúknuť Ti toho vieme veľa, čo Ti ale sľúbiť nemôžeme je nuda - tu u nás nenájdeš. Čo teda vlastne budeš robiť? Budeš sa nám starať o: - náš firemný web - naše firemné profily na sociálnych sieťach, inzerciu, kampane, príbehy - proste o tvorbu obsahu, grafickú úpravu príspevkov a content marketing - realizáciu nápadov a iniciatív na posilnenie nášho employer brandingu - správu a tvorbu marketingových kampaní - tvorbu a úpravu marketingových materiálov - tvorbu a vyhodnocovanie úspešností kampaní a prieskumov - copywriting - prípravu a tvorbu interných newslettrov, interných materiálov a merchandise materiálov - spoluprácu a komunikáciu s externými dodávateľmi Radi sa o náplni práce na tejto pozícii s Tebou porozprávame podrobnejšie na spoločnom pohovore.
Požiadavky na zamestnanca
Ak si sa našiel/našla v náplni práce, určite spĺňaš naše kritéria. Do nášho teamu zapadne každý, kto je ľudský, priateľský a optimisticky naladený človek, ktorý sa nebojí dynamického tempa, deadlinov a práce na počítači. Zavádzanie nových trendov a práca na projektoch vyžaduje aspoň stredne pokročilú znalosť angličtiny a veľmi vítame skúsenosti s FB Business Manager, Google Ads, Google Analytics, WordPress, Canvou a tvorbou dotazníkov v MonkeySurvey, či MS Forms. Ak máš k tomu všetkému aj prax na podobnej pozícii a prehľad v nových trendoch v online, si pre nás ideálnym kandidátom. Ak niečo z toho postrádaš, nie je to pre nás prekážkou, radi Ťa veľa naučíme výmenou za tvoj proaktívny prístup, iniciatívu a vôľu učiť sa a rásť spolu s nami.
Benefity práce
Naše benefity sú zamerané najmä na Life & Balance a Zdravie, keďže toto sú oblasti, na ktorých nám záleží najviac. Preto všetci, ktorí v Adecco pracujeme, máme: - možnosť získať MULTISPORT KARTU, vďaka ktorej máme prístup k športovým a wellness aktivitám nie len pre seba, ale aj našich blízkych - OVOCNÉ DNI každý druhý pondelok, aby sme si pravidelne posilnili imunitu a začali týždeň o niečo zdravšie aspoň 2x v mesiaci - FLEXIBILNÚ PRACOVNÚ DOBU, v rámci ktorej sme si určili core time v čase od 9:00 do 15:00 hodiny, aby sme vedeli lepšie a vo väčšej pohode skĺbiť prácu a súkromie - 5 DNÍ VOĽNA nad rámec dovolenky, lebo vieme, že voľna nikdy nie je dosť - NARODENINOVÉ VOĽNO pol dňa, aby sme si mohli dopriať čas len pre seba - DDS - príspevok do III.piliera Ďalšou pre nás veľmi dôležitou oblasťou je VZDELÁVANIE, preto okrem kompletného zaškolenia na Tvoju pozíciu dostaneš aj benefit v podobe kreditu až do výšky 200 EUR ročne na jazykový kurz. Samozrejmosťou je STRAVNÉ, ktoré je u nás vo výške 5 EUR, buď v podobe gastrokarty, alebo finančného príspevku. Po skúšobnej dobe získavaš nárok na POUKÁŽKY v hodnote 200 EUR, ktoré tiež určite potešia. Pri okrúhlych narodeninách, výročiach v Adeccu a pri svadbe či narodení bábätka dostaneš 25 Eur. A keďže sa riadime heslom WORK HARD - PLAY HARD, tak si pravidelne organizujeme aj teambuildingy a kreatívne aktivity, v ktorých súťažíme o rôzne atraktívne ceny. A aby sme nezabudli - k Tvojej fixnej mzde Ti ešte dáme možnosť získať 13. a 14. plat.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
V prípade, že nás Tvoj profil osloví, budeme Ťa kontaktovať telefonicky, aby sme si podrobnejšie prešli našu ponuku a tvoje očakávania. Ak sa tieto dve veci stretnú, veľmi radi Ťa uvidíme aj osobne, či už online, alebo u nás v Adeccu. Tešíme sa na stretnutie s Tebou!

Podobné pracovné ponuky

Head of international recruitment
Bratislava
3500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Eshop administrátor so švédskym jazykom
Zavar
1450.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Obchodný zástupca (Bratislavský kraj)
Bratislava
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.