Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 09.05.2022

Social media & marketing communication specialist pre Adecco.

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Marketing a reklama
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1199.0 - 1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Máš hlavu plnú kreatívnych nápadov a hľadáš priestor, kde ich uplatniť? Na sociálnych sieťach si doma a najradšej by si fejsbukoval/a, instagramoval/a, tiktokoval/a, linkdinoval/a a twítoval/a aj počas pracovnej doby? U nás to máš v náplni práce, tak nám pošli CV-čko a uchádzaj sa o miesto v našom teame! Radi by sme napísali, ako bude vyzerať Tvoj bežný pracovný deň, ale každý je iný a riadiť si ho budeš najmä Ty. Ponúknuť Ti toho vieme veľa, čo Ti ale sľúbiť nemôžeme je nuda - tu u nás nenájdeš. Čo teda vlastne budeš robiť? Budeš sa nám starať o: - náš firemný web - naše firemné profily na sociálnych sieťach, inzerciu, kampane, príbehy - proste o tvorbu obsahu, grafickú úpravu príspevkov a content marketing - realizáciu nápadov a iniciatív na posilnenie nášho employer brandingu - správu a tvorbu marketingových kampaní - tvorbu a úpravu marketingových materiálov - tvorbu a vyhodnocovanie úspešností kampaní a prieskumov - copywriting - prípravu a tvorbu interných newslettrov, interných materiálov a merchandise materiálov - spoluprácu a komunikáciu s externými dodávateľmi Radi sa o náplni práce na tejto pozícii s Tebou porozprávame podrobnejšie na spoločnom pohovore.
Požiadavky na zamestnanca
Ak si sa našiel/našla v náplni práce, určite spĺňaš naše kritéria. Do nášho teamu zapadne každý, kto je ľudský, priateľský a optimisticky naladený človek, ktorý sa nebojí dynamického tempa, deadlinov a práce na počítači. Zavádzanie nových trendov a práca na projektoch vyžaduje aspoň stredne pokročilú znalosť angličtiny a veľmi vítame skúsenosti s FB Business Manager, Google Ads, Google Analytics, WordPress, Canvou a tvorbou dotazníkov v MonkeySurvey, či MS Forms. Ak máš k tomu všetkému aj prax na podobnej pozícii a prehľad v nových trendoch v online, si pre nás ideálnym kandidátom. Ak niečo z toho postrádaš, nie je to pre nás prekážkou, radi Ťa veľa naučíme výmenou za tvoj proaktívny prístup, iniciatívu a vôľu učiť sa a rásť spolu s nami.
Benefity práce
Naše benefity sú zamerané najmä na Life & Balance a Zdravie, keďže toto sú oblasti, na ktorých nám záleží najviac. Preto všetci, ktorí v Adecco pracujeme, máme: - možnosť získať MULTISPORT KARTU, vďaka ktorej máme prístup k športovým a wellness aktivitám nie len pre seba, ale aj našich blízkych - OVOCNÉ DNI každý druhý pondelok, aby sme si pravidelne posilnili imunitu a začali týždeň o niečo zdravšie aspoň 2x v mesiaci - FLEXIBILNÚ PRACOVNÚ DOBU, v rámci ktorej sme si určili core time v čase od 9:00 do 15:00 hodiny, aby sme vedeli lepšie a vo väčšej pohode skĺbiť prácu a súkromie - 5 DNÍ VOĽNA nad rámec dovolenky, lebo vieme, že voľna nikdy nie je dosť - NARODENINOVÉ VOĽNO pol dňa, aby sme si mohli dopriať čas len pre seba - DDS - príspevok do III.piliera Ďalšou pre nás veľmi dôležitou oblasťou je VZDELÁVANIE, preto okrem kompletného zaškolenia na Tvoju pozíciu dostaneš aj benefit v podobe kreditu až do výšky 200 EUR ročne na jazykový kurz. Samozrejmosťou je STRAVNÉ, ktoré je u nás vo výške 5 EUR, buď v podobe gastrokarty, alebo finančného príspevku. Po skúšobnej dobe získavaš nárok na POUKÁŽKY v hodnote 200 EUR, ktoré tiež určite potešia. Pri okrúhlych narodeninách, výročiach v Adeccu a pri svadbe či narodení bábätka dostaneš 25 Eur. A keďže sa riadime heslom WORK HARD - PLAY HARD, tak si pravidelne organizujeme aj teambuildingy a kreatívne aktivity, v ktorých súťažíme o rôzne atraktívne ceny. A aby sme nezabudli - k Tvojej fixnej mzde Ti ešte dáme možnosť získať 13. a 14. plat.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
V prípade, že nás Tvoj profil osloví, budeme Ťa kontaktovať telefonicky, aby sme si podrobnejšie prešli našu ponuku a tvoje očakávania. Ak sa tieto dve veci stretnú, veľmi radi Ťa uvidíme aj osobne, či už online, alebo u nás v Adeccu. Tešíme sa na stretnutie s Tebou!

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.