Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.09.2022

Sr Engineer Messaging & Collaboration

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Táto rola patrí do skupiny, ktorá sa zameriava na celkovú správu a každodenné operácie nástrojov M365 vrátane Teams, SharePoint, OneDrive, Stream a Yammer. Hlavná náplň práce: - Podpora filtrovania nevyžiadanej pošty, protokolovania a sledovania e-mailov a pravidiel a konektorov dopravy - Kontrola, testovanie a tvorba odporúčania pre e-mailové pravidlá - Vyvíjanie a udržiavanie skripty PowerShell na automatizáciu procesov v prostredí - Vykonávanie plánovaných opráv na výmenných serveroch počas mimopracovných hodín - Spravovanie serverov SMTP a riešenie problémov Spolupráca s tímami pre bezpečnosť a identitu, aby ste zabezpečili prostredie, ktoré dodržiava podnikové a priemyselné štandardy a postupy. Spolupráca s dodávateľmi tretích strán vrátane podpory Microsoft Unified a prevádzkovo riadených služieb. Spravovanie a riešenie problémov k uspokojivému dokončeniu prevzatím vlastníctva pridelených lístkov a dodržiavaním správnych procesov eskalácie prostredníctvom systému lístkov (ServiceNow). Vytváranie, dokumentácia a spracovávanie zmien, používateľských príručiek a inštruktážnu dokumentáciu pre prevádzkové tímy, koncových používateľov a podporné tímy. Poskytovanie núdzovej podpory podľa potreby.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne päť rokov globálnej správy Exchange Online Skúseností so servermi SMTP Microsoft Exchange 2013 a 2019 Minimálne štyri roky skúseností so skriptovaním a zostavovaním v PowerShell Schopnosť analyzovať a revidovať štandardy, ako aj procesy a postupy Skúsenosti s predajom a integráciou M365 s BitTitanom alebo inými komerčnými migračnými produktmi Overené skúsenosti s poskytovaním prevádzkovej podpory v rámci globálnej organizácie Znalosť Azure Active Directory Preukázanie silných zručností pri riešení problémov Školenia a/alebo certifikácie Microsoft Exchange Skúsenosti so správou a správou M65 s aplikáciami Teams, SharePoint, Power Platform, OneDrive, Yammer a Stream
Benefity práce
- 13. plat - Jazykové kurzy - Stravné lístky (plne hradené zamestnávateľom) - Flexibilný pracovný čas, home office, extra nárok na dovolenku - Svadobný príspevok, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri jubileách, príspevok na bývanie - Bonus za odporúčanie - Podujatia v oblasti zdravia, bezpečnosti a ergonómie, školenia - Aktívny život s kolegami plný rôznych športových aktivít (plávanie, joga, tenis, volejbal atď.) - Masáže na pracovisku, moderné relaxačné priestory a herňa - Káva/čaj/ovocie na pracovisku
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Podobné pracovné ponuky

Windows Server Specialist
Bratislava
2500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior IT Support Specialist
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Application Engineer (C++, C#)
Bratislava
2500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.