Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.09.2022

Sr Engineer Messaging & Collaboration

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Táto rola patrí do skupiny, ktorá sa zameriava na celkovú správu a každodenné operácie nástrojov M365 vrátane Teams, SharePoint, OneDrive, Stream a Yammer. Hlavná náplň práce: - Podpora filtrovania nevyžiadanej pošty, protokolovania a sledovania e-mailov a pravidiel a konektorov dopravy - Kontrola, testovanie a tvorba odporúčania pre e-mailové pravidlá - Vyvíjanie a udržiavanie skripty PowerShell na automatizáciu procesov v prostredí - Vykonávanie plánovaných opráv na výmenných serveroch počas mimopracovných hodín - Spravovanie serverov SMTP a riešenie problémov Spolupráca s tímami pre bezpečnosť a identitu, aby ste zabezpečili prostredie, ktoré dodržiava podnikové a priemyselné štandardy a postupy. Spolupráca s dodávateľmi tretích strán vrátane podpory Microsoft Unified a prevádzkovo riadených služieb. Spravovanie a riešenie problémov k uspokojivému dokončeniu prevzatím vlastníctva pridelených lístkov a dodržiavaním správnych procesov eskalácie prostredníctvom systému lístkov (ServiceNow). Vytváranie, dokumentácia a spracovávanie zmien, používateľských príručiek a inštruktážnu dokumentáciu pre prevádzkové tímy, koncových používateľov a podporné tímy. Poskytovanie núdzovej podpory podľa potreby.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne päť rokov globálnej správy Exchange Online Skúseností so servermi SMTP Microsoft Exchange 2013 a 2019 Minimálne štyri roky skúseností so skriptovaním a zostavovaním v PowerShell Schopnosť analyzovať a revidovať štandardy, ako aj procesy a postupy Skúsenosti s predajom a integráciou M365 s BitTitanom alebo inými komerčnými migračnými produktmi Overené skúsenosti s poskytovaním prevádzkovej podpory v rámci globálnej organizácie Znalosť Azure Active Directory Preukázanie silných zručností pri riešení problémov Školenia a/alebo certifikácie Microsoft Exchange Skúsenosti so správou a správou M65 s aplikáciami Teams, SharePoint, Power Platform, OneDrive, Yammer a Stream
Benefity práce
- 13. plat - Jazykové kurzy - Stravné lístky (plne hradené zamestnávateľom) - Flexibilný pracovný čas, home office, extra nárok na dovolenku - Svadobný príspevok, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri jubileách, príspevok na bývanie - Bonus za odporúčanie - Podujatia v oblasti zdravia, bezpečnosti a ergonómie, školenia - Aktívny život s kolegami plný rôznych športových aktivít (plávanie, joga, tenis, volejbal atď.) - Masáže na pracovisku, moderné relaxačné priestory a herňa - Káva/čaj/ovocie na pracovisku
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Podobné pracovné ponuky

Manažér vývojového tímu - HW
Prievidza
2500.0 - 3500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
DATA ANALYST/ REPORTING SPECIALIST SENIOR
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Kontrolór kvality
Žilina
1010.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.