Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 27.10.2022

Strategický nákupca so skúsenosťami v strojárskom, alebo elektrotechnickom priemysle.

Lokalita:
Martin
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering, Production
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 - 1900.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme nového kolegu - Strategického nákupcu s angličtinou, alebo nemčinou. Pracovná náplň: -získavanie a analýza informácií v trhovom dodávateľskom prostredí s cieľom dosiahnutia najlepších obchodných podmienok, -vyhľadávanie/identifikácia potenciálnych dodávateľov a následná nominácia pre dodávateľov pre konkrétnu komoditu na základe požiadaviek interného zákazníka, -negociácia zmluvných podmienok, uzatvorenie zmlúv, -spolupráca s globálnym strategickým nákupcom danej komodity v materskom závode -vypracovanie, zabezpečenie, koordinácia a implementácia komoditnej stratégie pre nákupy zverených komodít.
Požiadavky na zamestnanca
- skúsenosti ako Nákupca v strojárskom, alebo elektrotechnickom priemysle aspoň 2 roky - minimálne SŠ vzdelanie s maturitou - nemecký, alebo anglický jazyk - nutný na komunikatívnej úrovni (pre potreby komunikácie s materskou spoločnosťou v zahraničí) - zodpovednosť, dynamickosť, samostatnosť, tímový hráč
Benefity práce
- zázemie v stabilnej spoločnosti - možnosť vzdelávania a jazykových kurzov - 13., 14. plat vo výške 30% základnej mzdy - ročná odmena (viazané na výsledky spoločnosti) - bonus za lojalitu po určitom odpracovanom období - možnosť čiastočného Home Office - pružná pracovná doba - výhody MultiSport karty
Jazykové požiadavky
nemecky - B1/B2,anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Príležitosť pre VŠ absolventov automatizácie/ mechatroniky/IT/techniky!Hľadáme flexibilných Validačných inžinierov pre funkčné testovanie.
Slovensko
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Projektový Inžinier Kvality
Prešov
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Obsluha rezacieho a vysekávacieho stroja
Nové Mesto nad Váhom
1050.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.