Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.05.2022

Testing Engineer

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Náplň práce: - Zodpovednosť za proces testovania elektro produktov vyrobených v spoločnosti. - Zodpovednosť za proces testovania materiálov použitých vo výrobnom procese . - Sledovanie procesu testovania produktov a materiálov a ich vylepšovanie v prípade potreby za účelom zlepšovania KPI a dosiahnutia cieľov. - Vyvíjanie, vylepšovanie a testovanie procesov a postupov. - Reportovanie problémov a chýb s cieľom zlepšiť produkt. - Podpora a zabezpečovanie WCM aktivít. - Navrhovať a uskutočňovať činnosti zamerané na neustále vylepšovanie systému kontroly a testovania. - Priame spolupodieľanie sa na zavedení nových projektov a transferov projektov z pohľadu testovania. - Spolupracovanie s testing R&D oddeleniami v zahraničí pri vývoji nových produktov a zavádzanie nových testovacích procedúr pre testovanie zariadení v produkcii.
Požiadavky na zamestnanca
Osobnostné predpoklady a zručnosti - skúsenosť s prácou v LabVIEW alebo TestStand alebo znalosť programovania v akomkoľvek programovacom jazyku (napr. C#, C, VB, ASM, SQL) PODMIENKOU - vzdelanie, technického zamerania – elektrotechnika/elektronika - znalosť čítania elektrotechnických schém ich porozumenie - znalosť elektrotechnických súčiastok a ich vlastností - skúsenosť s prácou s elektronikou, prípadne jej vývojom - výhodou - znalosť testovacieho hardvéru a softvéru. In-circuit test, JTAG test, X-ray test, AOI test, funkčný test, kamerový test výhodou
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Inžinier pre oblasť životného prostredia
Kechnec
1380.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Team Leader hotovej výroby
Senec
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
SQA Inžinier pre oddelenie Kvality
Prešov
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.