Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.05.2022

Testing Engineer

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Náplň práce: - Zodpovednosť za proces testovania elektro produktov vyrobených v spoločnosti. - Zodpovednosť za proces testovania materiálov použitých vo výrobnom procese . - Sledovanie procesu testovania produktov a materiálov a ich vylepšovanie v prípade potreby za účelom zlepšovania KPI a dosiahnutia cieľov. - Vyvíjanie, vylepšovanie a testovanie procesov a postupov. - Reportovanie problémov a chýb s cieľom zlepšiť produkt. - Podpora a zabezpečovanie WCM aktivít. - Navrhovať a uskutočňovať činnosti zamerané na neustále vylepšovanie systému kontroly a testovania. - Priame spolupodieľanie sa na zavedení nových projektov a transferov projektov z pohľadu testovania. - Spolupracovanie s testing R&D oddeleniami v zahraničí pri vývoji nových produktov a zavádzanie nových testovacích procedúr pre testovanie zariadení v produkcii.
Požiadavky na zamestnanca
Osobnostné predpoklady a zručnosti - skúsenosť s prácou v LabVIEW alebo TestStand alebo znalosť programovania v akomkoľvek programovacom jazyku (napr. C#, C, VB, ASM, SQL) PODMIENKOU - vzdelanie, technického zamerania – elektrotechnika/elektronika - znalosť čítania elektrotechnických schém ich porozumenie - znalosť elektrotechnických súčiastok a ich vlastností - skúsenosť s prácou s elektronikou, prípadne jej vývojom - výhodou - znalosť testovacieho hardvéru a softvéru. In-circuit test, JTAG test, X-ray test, AOI test, funkčný test, kamerový test výhodou
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Manažér vývojového tímu - HW
Prievidza
2500.0 - 3500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Elektromechanik špecialista
Nové Mesto nad Váhom
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Administratívny pracovník s francúzštinou alebo holandčinou - aj absolventi/HOME OFFICE!
Bratislava
1600.0 - 1375.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.