Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 24.08.2021

Vedúci účtovného oddelenia so skúsenosťou vo výrobnej spoločnosti.

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Accountancy & Finance
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
od 1400
Pozícia:
account-manager
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu Vedúceho účtovného oddelenia, kde sú potrebné predošlé skúsenosti vo výrobnej spoločnosti a komunikatívna znalosť nemeckého, alebo anglického jazyka. Pracovná náplň: - vedenie účtovníctva, správa súvisiacej evidencie, vedenie účtovníctva dlhodobého majetku, interné doklady, metodické riadenie účtovníctva - support menšieho účtovného tímu (riadenie, organizácia práce, motivovanie), - spravovanie daní/poplatkov, príprava a vypracovanie daňových priznaní DPH, DP a pod. - implementácia prípadných legislatívnych zmien v účtovnej a daňovej oblasti v interných postupoch - spolupráca s audítormi, daňovými poradcami a s Finančnou správou, - zostavenie účtovnej závierky pre interné aj externé potreby, spracovanie príloh a príprava výkazu cash-flow - reporting, analýzy, štatistiky pre štátne inštitúcie
Požiadavky na zamestnanca
-skúsenosti na podobnej pozícií minimálne 3-5 rokov -minimálne základné skúsenosti so SAP -vynikajúca znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka je nutná (pre potreby -komunikácie s materskou spoločnosťou)
Benefity práce
- kariérny rozvoj - účasť na úvodných školeniach v Nemecku - pružná pracovná doba - letný a vianočný bonus - výhody Multisport karty - jazykové kurzy
Jazykové požiadavky
nemecky - B1/B2,anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Ostatná priemyselná výroba.

Podobné pracovné ponuky

Si absolvent/ junior vidíš sa v oblasti HR a baví ťa komunikácia s ľuďmi v nemeckom jazyku? Už ďalej nehľadaj iné ponuky, ale poď pracovať pre nášho medzinárodného klienta, ktorý obsadzuje pozíciu HR špecialistu s nemeckým jazykom.
Slovensko
1350.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Účtovník došlých faktúr s nemeckým jazykom
Bratislava
1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Personalista/mzdová podpora.
Kechnec
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.